Katynon

Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.

Moderator: Stymulanty

• 1451 / 11 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
2-amino-1-fenylopropan-1-on
http://pl.wikipedia.org/wiki/Katynon

Mam możliwość załatwienia sobie około 0,25g tego b-k pod postacią chlorowodorku. Ponoć reakcja z propiofenonu jest taka sama jak w przypadku metkatynonu tylko w pewnym etapie zamiast metyloaminy używa się wody amoniakalnej(?). Naturlanie występuje razem z katyną(izomer norefedryny) w Catha Edulis. Miał ktoś doczynienia z ketonowym analogiem amfetaminy? Trochę mnie zdziwiło, że nie ma on odzielnego wątku. Dużo osób żuje liście owej roślinki- jak widzałem ze smakiem :)
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
  • 1662 / 176 / 0

katynon do metkatynonu ma się bardzo podobnie jak amph do meth. Odczuwalnie bardziej pobudza fizycznie, ale słabiej uwalnia dopamine i serotonine. Trzyma tyle samo co metkatynon.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

USA: Przez ponad 10 lat udawała farmaceutkę

Śledczy wpadli na trop kobiety już 8 sierpnia 2017 roku. Zainteresowały ich nieprawidłowości w realizacji recept z alprazolamem w jednej z aptek sieci Walgreens w Północnej Kalifornii...
  • 4 / / 0

Jak katynon ma sie do kropli na odchudzanie o nazwie alvalin (katyna) dostepnych w niemieckich aptekach . Czy to jest to samo??
  • 2984 / 87 / 0

Wróć do „Katynon, metedron i inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata