Katynon

Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.

Moderator: Stymulanty

Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
  • 1451 / 10 / 0


[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
2-amino-1-fenylopropan-1-on
http://pl.wikipedia.org/wiki/Katynon

Mam możliwość załatwienia sobie około 0,25g tego b-k pod postacią chlorowodorku. Ponoć reakcja z propiofenonu jest taka sama jak w przypadku metkatynonu tylko w pewnym etapie zamiast metyloaminy używa się wody amoniakalnej(?). Naturlanie występuje razem z katyną(izomer norefedryny) w Catha Edulis. Miał ktoś doczynienia z ketonowym analogiem amfetaminy? Trochę mnie zdziwiło, że nie ma on odzielnego wątku. Dużo osób żuje liście owej roślinki- jak widzałem ze smakiem :)
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
Rejestracja: 2013
  • 1540 / 133 / 0


katynon do metkatynonu ma się bardzo podobnie jak amph do meth. Odczuwalnie bardziej pobudza fizycznie, ale słabiej uwalnia dopamine i serotonine. Trzyma tyle samo co metkatynon.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Kierowała po speedzie, przy sobie miała 100g, w domu jeszcze kilogram...

Wywiadowcy z oddziału prewencji interweniowali na katowickim osiedlu w związku z wtargnięciem do jednego z mieszkań. Kiedy policjanci dotarli pod wskazany adres, sprawczyni zdążyła się już oddalić...
Rejestracja: 2015
  • 4 / / 0


Jak katynon ma sie do kropli na odchudzanie o nazwie alvalin (katyna) dostepnych w niemieckich aptekach . Czy to jest to samo??
Rejestracja: 2010
  • 2961 / 74 / 0


Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Katynon, metedron i inne”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości