3-FA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 54 / 2 / 0

A dostałem teraz od primy 3FA - biały puder i 2FA - żółte grudy. Kiedyś już miksowałem te substancje, ale teraz nie wiem co to kurwa jest za sort. Mocniejszy, słabszy, zjazdogenny? Ile tego jeść?
  • 269 / 19 / 0

i jak po testach? co wypada lepiej 2fa czy 3fa? pytam bo przymierzam się na 1 raz z rc i nie wiem co było by lepszym wyborem. Które mocniej podnosi libido i jest mniej toksyczne?

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

70-latkowie skazani za przemyt narkotyków o wartości miliona funtów

Brytyjska para została skazana na 8 lat więzienia za przemyt narkotyków o wartości miliona funtów. Kokainę przewozili na pokładzie luksusowego statku, w podszewce walizki.
  • 4 / / 0

2fa bardzo podnosi libido i nie ryje czaszki, 3fa bardziej chyba speedowała ale 2fa>3fa
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 97 / 0

Ludzie... nie zgadujcie.
Pewne informacje albo pomagaja albo odrzucaja od vendora.
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

Ile mg na szota iv, tak żeby było naprawdę mocno ale bez sensacji? Tolerka na amfetaminy zerowa ale ogromna na inne stimy, aktualnie w grubym ciągu.
  • 989 / 40 / 0

NIe znam się na iv, ale z tego co piszesz celowałbym w +/- 100mg?
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

Tyle właśnie poszło na ten pierwszy strzał i nie było rewelacji, same wejście przyjemne i obiecujące ale nic spektakularnego nie nastąpiło niestety. Ale wciąż nie wiem co ta amfa ma do zaoferowania w odpowiedniej dawce bo była brana w trakcie ciągu na stymulantach o dużej mocy, zapewne z deficytem dopaminy i nie tylko. Trzeba będzie kiedyś spróbować solo i w dobrej formie.
  • 2984 / 87 / 0

3-FA jest bardziej sero niż dopa. Poza tym po amfetaminach nie spodziewaj się bóg wie czego przy iv.
  • 989 / 40 / 0

Nieprawda. 3fa jest bardziej serotoninowe niż 2fa, bo 2fa nie jest prawie wcale, ale samo w sobie jest ofc bardziej dopaminowe, jak to amfetamina.
@thepass Sugerowałem się niską tolerką na amfetaminy, nie wysoką na ogólnie stimy, bo sam pamiętam jak miałem po za dużej ilości zapaść i nie chciałem podać Ci za dużo, zwłaszcza na strzał, do których wiadomo odpowiednio zmniejsza się dawkę. Ciężko dobrze Ci wycelować z dawką, może sam lepiej to zrobisz z wiedzą, że np. ja z dużą tolerką na chyba kurwa wszystko, żeby mieć dobrze per oral muszę zajebać minimum 300mg, a najlepiej 400. Chociaż zwykle mixowałem pół na pół z 2fa, więc to też nieco inna sprawa. Pierwszą zalecaną dawką na te fluory (oral) jest 150mg łącznie, wliczając Twoją tolerkę może być to nawet ze 300-350, sam uznaj ile na iv trzeba mniej. 250 IMO byś przeżył i powinno być całkiem mocno. Odpowiednia dla danej osoby dawka tych fet charakteryzuje się przyjemnie przepływającymi prądami dopaminy na głowie ("włosy stają dęba") i przechodzącymi przez całe ciało np. w ulubionych momentach danego utworu muzycznego. Jak to zauważysz to będzie znaczyło, że trafiłeś z dawką.
  • 720 / 66 / 0

A jak zaczniesz napierdalac z lowkicka metalowy smietnik, albo obijac mordy randomowym imprezowiczom i skonczysz na SzOZ, to znaczy ze przejebales xD
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata