Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 4 z 10
  • 672 / 10 / 0
Fajnie, że ktoś tu poleca captopril bez mierzenia wcześniej ciśnienia. I w dodatku ma status kometentnego. Czekamy aż kogoś zabijesz. Może od razu przy szuraniu niech wcześniej jeszcze pukną furosemid i.v, ciekawe co ich pierwsze zabije, hipowolemia czy hipotensja
  • 703 / 22 / 0
Metoprolol biore od lat dopiero teraz zauważyłem ten temat,zarówno jak i na stymulantach ,ketonach,tryptaminach nie zauważyłem kompletnie żadnych interakcji ani nieporozkradanych działań.
  • 41 / 5 / 0
Mi przyspieszona praca serca na wejściu 6APB przeraziła za którymś razem tak bardzo, że od tamtej pory zawsze piętnaście minut - pół godziny przed planowym wejściem benzofury łykałem 20mg propranololu. Przez trzy lata. Co dwa tygodnie. Być może jestem kretynem, byc może mam więcej szczęścia niż rozumu. Nikogo nie namawiam - po prostu dziele się obserwacją.
  • 495 / 22 / 0
Kwestia swiadomosci moim zdaniem ;), w niewiedzy walilem pare razy propranolol na kardio zwale i bylo dobrze, potem przeczytalem tutaj, ze to niezbyt dobry pomysl. Posiadajac juz ta wiedze ratowalem sie nim, jak przesadzilem z pentedronem to myslalem, ze umre.
  • 626 / 42 / 0
Zastanawia mnie czemu nikt nie pisze o Nebiwololu...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nebiwolol

Biorę od roku dziennie 2,5 mg Nebiletu żeby trochę zbić tętno i działa super ;)
Do tego w trakcie jego brania przerabiałem alfe-pvp, 4-CMC, 3-CMC, grzyby, LSD i jakiś rc koks i nigdy nie odczuwałem żadnych skutków ubocznych.

Nebiwolol jako beta bloker 3 generacji nie wywołuje skutków ubocznych, znanych innym bblokerom. Przede wszystkim - nie powoduje wazokonstrykcji, a wręcz przeciwnie - rozkurcza żyły.

Na zagranicznych forach wypowiadają się o nim w samych superlatywach. Polecają go nawet zamiast beno.
  • 156 / 3 / 0
To jak z tym Nebiwolem? Więcej opini by się przydało.
"Lepiej krótko, próbując wszystkiego, żyć, niż nawet i wieczność gdy nie można nic" :old:
  • 45 / 8 / 0
Podzielę może pewnym doświadczeniem, jeszcze raz, w ramach uzupełnienia. Pisałem kiedyś w wątku o 3mmc że po przyjęciu około 2 w nocy 60mg oralnie w miksie z alkoholem czułem się nieźle aż do 60 rano (edit 10 rano, litarówka) o której to poszedłem spać. Około 13 zbudziły mnie bardzo nieciekawe akcje sercowe, niczym nieuzasadnione maratony jakbym właśnie przebiegł 150m trwające po kilka minut, i tak przez dobre półtora godziny . Zwaliłem to na zły wpływ nieznanej wtedy substancji na orgamizm i nie tykałem trójki przez dłuższy czas (prawie do samego nielegalna).

Potem okazało się że trójka jednak nie była taka zła, aczkolwiek raczej pozostawałem ostrożny.

W retrospekcji przypominam sobie (choć nie na 100%) że w owym czasie zdażało mi się prewencyjnie przed snem zażyć Proparnolol - dobrze pomagał mi na zasypianie po mj.
  • 1959 / 223 / 0
To jak to w końcu jest kurwa!? Czytałem też zagraniczne fora i taka sama padaka jak tutaj. Każdy gada co innego.

Wszak z tego, co wyczytałem, to chodzi tutaj o ciśnienie. Beta-blokery i stymulanty działają na receptory beta-adrenergiczne, co powoduję reakcję paradoksalną i ciśnienie wypierdala w górę jak jasny chuj. Więc teoretycznie, wystarczy kontrolować ciśnienie i wszystko powinno być ok. Chyba, że się mylę, to zwróćcie mi uwagę jak najszybciej, bo ktoś się przeze mnie przekręci

Muszę se kupić wihajster do mierzenia ciśnienia, to będę testował tę teorię na sobie.
Pawel_31 pisze:
Metoprolol biore od lat dopiero teraz zauważyłem ten temat,zarówno jak i na stymulantach ,ketonach,tryptaminach nie zauważyłem kompletnie żadnych interakcji ani nieporozkradanych działań.
Możesz się trochę bardziej rozpisać? Jaką dawkę BB bierzesz i na co, oraz jakie stimy na tym waliłeś?
mochi7 pisze:
To jak z tym Nebiwolem? Więcej opini by się przydało.
Podbijam pytanie o to, czy ten Nobiwol jest w tym przypadku rzeczywiście bezpieczniejszy od bisoprololu/metoprololu? Oraz w ogóle więcej info od ludzi przyjmujących beta-blokery by się przydało.

scalono - WRB

chuj nikt się kwapi zdać więcej realcji, więc coż... mi pozostało jak igrać z życiem, tudzież własnym zdrowiem. TBC, o ile przeżyję %-D
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 12 / / 0
Biorę nebiwolol (ebivol, nebilenin) od kilku lat. Testuje tylko stimy. Mogę powiedzieć, że dzięki przyjmowaniu nebiwololu skutki oddziaływania stymulantów na serducho są dużo mniejsze. Wcześniej, po 2fa, EPH czy MPA ciśnienie potrafiło mi skoczyć nawet do 220/120 a puls do 150-180. Teraz po hexenie, czy 4clpvp wzrasta max do 150/100 a puls 110 nie przekracza (i to raczej po ciągu kilkudniowym). Nebiwolol różni się od innych BB dużą kardioselektywnością oraz zdolnością do rozkurczu naczyń przez co obniża ciśnienie. Inne BB podwyższają ciśnienie poprzez skurcz naczyń i dlatego nie są wskazane przy testowaniu stymulantów. Ale nie należy przesadzać z dawkowaniem, bo może się zapaścią skończyć.
  • 1959 / 223 / 0
No dobra, zaufałem wam i spróbowałem 4-CMC będąc pod wpływem 2,5mg bisoprololu, i nic złego się nie działo.

Skuszony opiniami o nebiwololu, przesiadłem się na niego i lepiej się czuję niż na bisoprololu. Również ostatnio brałem fetę i nie umarłem.


Ej, a walił ktoś z was może jakieś stimy i.v, przyjmując beta-bloker? %-D
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 4 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.