Sinicuichi (Heimia Salicifolia)

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 356 / 12 / 0

@up
Oba ekstrakty bardzo podobne w działaniu, x15 gorzej się pali moim zdaniem (wydaje się potrzebować wyższej temperatury niż kompozycje albo susz jakiś). Ale ogólnie oba są warte zainteresowania ;)
  • 46 / 1 / 0

A to w sumie dobrze, faktycznie x15 się ciężko paliła.

Dużo ludzi pisze o mixach z kompozycjami, głównie 2v2. Jakieś konkretne proporcje?

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Kończy się zapas medycznej marihuany. To wina reorganizacji urzędu

Kanadyjska spółka Spectrum Cannabis od niemal miesiąca czeka na decyzję głównego inspektora farmaceutycznego na wprowadzenie do obrotu następnej transzy suszu.
  • 356 / 12 / 0

@Frugo
Do mixu z 2v2 to daj tyle heimy x1o/15 żeby było jej 20-40% w porównaniu z 2v2. Sam zobaczysz na podstawie testów czy warto więcej dodawać czy lepiej ci pasuje działanie jak nie jest za dużo heimy. Generalnie sam palony ekstrakt też działa ale i tak lepiej z kompo pomieszać (i ekonomiczniej).
  • 414 / 41 / 0

Sprawdzona metoda na własny extrakt.

UWAGA! Tą metodę należy zastosować kiedy mamy SŁONECZNĄ, ciepłą pogodę przez okres tygodnia (zimą odpada, upały najlepsze).

Do przeźroczystego szklanego dzbanka z dzióbkiem wrzuciłem susz (ok 7 gram), zalałem wrzątkiem i przykryłem talerzykiem. Codziennie od rana przez tydzień wystawiałem na słońce, a wieczorem chowałem do szopy (by nikt tego nie znalazł).

Po tygodniu takiego solaryzowania odcedziłem wyciąg, z liści jeszcze wycisnąłem co trzeba, a następnie wygotowałem wywar na malutkim ogniu do zera. Potem zeskrobałem nożykiem złoty proszek Azteków :)

Nie było tego dużo. Wziąłem chyba 1/3 albo 1/2 a że był to okres eksperymentów z etnobotaniką, wiec postanowiłem dodać do tego jeszcze trochę tytoniu indiańskiego, leonotis leonorusa i marichuany.

Poszedłem na bunkry, na spokojną, bezpieczną miejscówkę. Odpaliłem bongo i się zaczęło... Po drugim buchu mega halucynacje słuchowe, nachodzące na siebie setki?, tysiące? odgłosów ptaków, wszystkie nadające w tym samym momencie :) Wracam do domu, wszystko faluje jak po lekkim kwasie, pełen chillout. Trwało to ok 2h.

Podsumowując
Extrakt z Heimii ma ciekawy efekt i mega potencjał, a mj (koniecznie naturka!) idealnie się z nim komponuje, podkręcając Oevy, których to bez niej nie uświadczyłem.
Peace!
  • 44 / 7 / 0

Ja kiedyś wrzuciłem 10 gram suszu, wygotowałem do małej ilości, wypiłem i... miałem najgorsze zakwasy ever. Każdy mięsień bolał, leżałem i unikałem jakiekolwiek ruchu. Ciekawe jednak, że na niektórych zadziałało tak jak ludzie opisują. Niestety, ja znam tylko dwa sklepy etnobotaniczne w Polsce - jeden mocno zmienił profil na zioła zdrowotne i ma coraz mniej psychoaktywnych, a drugi ma tylko ekstrakt. Jakby ktoś [wycięto nieregulaminową treść ;) /sv]
  • 18 / 1 / 0

Mam ekstrakt 15x jak się za to zabrać po prostu wypalić :p? Jakie efekty oczekiwać?
  • 16 / 2 / 0

Jak to jest z legalnością tego? Mało o tym informacji a wydaje się być to taki uczciwy enteogen, nieszkodliwa roślinka pomagająca medytowac?
  • 30 / / 0

Czy ekstrat x15 mozna wapować . Ktos probował i w jakiej temperaturze ? są efekty czy strata kasy ?
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata