Sinicuichi (Heimia Salicifolia)

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 142 Strona 12 z 15
Rejestracja: 2016
  • 365 / 12 / 0

@up
Oba ekstrakty bardzo podobne w działaniu, x15 gorzej się pali moim zdaniem (wydaje się potrzebować wyższej temperatury niż kompozycje albo susz jakiś). Ale ogólnie oba są warte zainteresowania ;)
Rejestracja: 2010
  • 46 / 1 / 0

A to w sumie dobrze, faktycznie x15 się ciężko paliła.

Dużo ludzi pisze o mixach z kompozycjami, głównie 2v2. Jakieś konkretne proporcje?

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Przyszedł na przesłuchanie z narkotykami

Na Komisariat Policji w Krajence zgłosił się młody mężczyzna, który miał być przesłuchiwany w charakterze świadka w sprawie pobicia mieszkańców Krajenki. Wizyta zakończyła się jednak zatrzymaniem i postawieniem mu zarzutów.
Rejestracja: 2016
  • 365 / 12 / 0

@Frugo
Do mixu z 2v2 to daj tyle heimy x1o/15 żeby było jej 20-40% w porównaniu z 2v2. Sam zobaczysz na podstawie testów czy warto więcej dodawać czy lepiej ci pasuje działanie jak nie jest za dużo heimy. Generalnie sam palony ekstrakt też działa ale i tak lepiej z kompo pomieszać (i ekonomiczniej).
Rejestracja: 2011
  • 414 / 42 / 0

Sprawdzona metoda na własny extrakt.

UWAGA! Tą metodę należy zastosować kiedy mamy SŁONECZNĄ, ciepłą pogodę przez okres tygodnia (zimą odpada, upały najlepsze).

Do przeźroczystego szklanego dzbanka z dzióbkiem wrzuciłem susz (ok 7 gram), zalałem wrzątkiem i przykryłem talerzykiem. Codziennie od rana przez tydzień wystawiałem na słońce, a wieczorem chowałem do szopy (by nikt tego nie znalazł).

Po tygodniu takiego solaryzowania odcedziłem wyciąg, z liści jeszcze wycisnąłem co trzeba, a następnie wygotowałem wywar na malutkim ogniu do zera. Potem zeskrobałem nożykiem złoty proszek Azteków :)

Nie było tego dużo. Wziąłem chyba 1/3 albo 1/2 a że był to okres eksperymentów z etnobotaniką, wiec postanowiłem dodać do tego jeszcze trochę tytoniu indiańskiego, leonotis leonorusa i marichuany.

Poszedłem na bunkry, na spokojną, bezpieczną miejscówkę. Odpaliłem bongo i się zaczęło... Po drugim buchu mega halucynacje słuchowe, nachodzące na siebie setki?, tysiące? odgłosów ptaków, wszystkie nadające w tym samym momencie :) Wracam do domu, wszystko faluje jak po lekkim kwasie, pełen chillout. Trwało to ok 2h.

Podsumowując
Extrakt z Heimii ma ciekawy efekt i mega potencjał, a mj (koniecznie naturka!) idealnie się z nim komponuje, podkręcając Oevy, których to bez niej nie uświadczyłem.
Peace!
Rejestracja: 2017
  • 44 / 7 / 0

Ja kiedyś wrzuciłem 10 gram suszu, wygotowałem do małej ilości, wypiłem i... miałem najgorsze zakwasy ever. Każdy mięsień bolał, leżałem i unikałem jakiekolwiek ruchu. Ciekawe jednak, że na niektórych zadziałało tak jak ludzie opisują. Niestety, ja znam tylko dwa sklepy etnobotaniczne w Polsce - jeden mocno zmienił profil na zioła zdrowotne i ma coraz mniej psychoaktywnych, a drugi ma tylko ekstrakt. Jakby ktoś [wycięto nieregulaminową treść ;) /sv]
Rejestracja: 2018
  • 18 / 1 / 0

Mam ekstrakt 15x jak się za to zabrać po prostu wypalić :p? Jakie efekty oczekiwać?
Rejestracja: 2018
  • 22 / 2 / 0

Jak to jest z legalnością tego? Mało o tym informacji a wydaje się być to taki uczciwy enteogen, nieszkodliwa roślinka pomagająca medytowac?
Rejestracja: 2018
  • 33 / 1 / 0

Czy ekstrat x15 mozna wapować . Ktos probował i w jakiej temperaturze ? są efekty czy strata kasy ?
Rejestracja: 2019
  • 138 / 21 / 0

Jutro bd wysiewał nasiona Heimia Myrtifolia i Heimia Salicifolia bd informował o postępach na bierząco:)
Rejestracja: 2020
  • 998 / 159 / 0

U mnie heimia salicifolia wg nie kiełkuje. Nic.
Posty: 142 Strona 12 z 15
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 1514 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości