Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 80 • Strona 1 z 8
 • 194 / 9 / 0
witam,

Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami na temat działania (lub nie działania) kodeiny podczas brania SSRI konkretnie paroksetyny. Jest ona inhibitorem cyp2d6 i na mnie kodeina wogóle nie działa.

Czy ktoś próbował nie brać paroksetyny np 2 dni i czy wtedy kodeina wejdzie? Lub jakieś inne pomysły jak sie nagrzać kodeiną podczas kuracji paroksetyną? Biorę 40mg...
Ostatnio zmieniony 13 września 2016 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono brzmienie tematu; przeniesiono
 • 14 / / 0
Jak byłem na sertralinie to robilem 2-3 dni przerwy i zarzucałem. Nawet grzalo ale krociutko strasznie.
Uwaga! Użytkownik weightless nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 1238 / 126 / 8
poczytaj w temacie o antydepresantach.
długo bierzesz paroksetyne?
jakie dawki kodeiny próbowałeś podczas kuracji paroksetyną?
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
 • 194 / 9 / 0
kilka miesięcy. Dawki wszystkie nawet 800 mg i czuje po 20min jakby zaraz miał być szczyt że wchodzi i prys koniec urywa sie kompletnie. Teraz 4 dni przerwy od paro i zarzuce 400mg zobaczymy.

Patrząc na okres półtrwania paro juz nie powinno byc w organizmie tylko nie są zbadane mechanizmy blokowania paro enzymu cyp2d6 więc ciężko wyczuć.

Nikt naprawde nie wie nic o paro (ew.odstawienie/przerwa) + koda? Dwie popularne substancje.
 • 194 / 9 / 0
jestem na sertraline 150mg od miesiąca. Wszystko ładnie działa tylko jest problem - baaaardzo osłabia działanie kodeiny. Wrzuciłem 900mg (co zwykle 600mg mnie "zabijało) i poczułem ciężkie oczy, lekki czill troche swędzenia nic więcej.

Czy są tu osoby na dawce 150mg/200mg sertraliny i kodeina robi ich normalnie? Jest ona umiarkowanym inhibitorem cyp2d6 i to by sie zgadzało bo jak byłem na 40mg paroksetynie (silny inhibitor cyp2d6) to niezależnie od dawki nie czułem kompletnie nic.

Zastanawiam sie czy zejscie na dawke 100mg sertraliny utrzymałoby równie dobre działania antylękowe, antydepresyjne a kodeinaą od czasu do czasu używając rozsądnych dawek można by sie nagrzać.

Piszcie jaka dawke sertraliny bierzecie i jak wpływa na działanie kody.
 • 714 / 44 / 0
Wszyscy piszecie o kodeinie. A jak jest z innymi opioidami? DHC, morfina, tramadol + antydepresanty, jak to wygląda? Słabiej czy tak samo?
 • 194 / 9 / 0
jedynie morfina normalnie. DHC mimo że też potrzebuje cyp2d6 do dihydromorfiny (czy jakos tak) to nawet na paro czułem ujebanie tym. Tylko cena w UK z paramol odstrasza....

koda, DHC, tramadol potrzebują cyp2d6 który jest blokowany/osłabiany przez antydepresanty. morfina to morfina antydepresanty na nią nie wpływają.

Z doświadczeń koda nie działa na antydepresantach (paro, sertralina), DHC coś tam czuć w większych dawkach, tramadolu nie próbowałem a morfina działa ok.
 • 692 / 69 / 0
koda nie dziala na antydepresantach?!
Co jakis czas podjadam sobie tjokolokoczokospoko i nie zauwazylem roznicy w grzaniu przed przyjmowaniem paroksetyny i po. Albo wiec "Parogen" to chuj a nie paroksetyna, albo inhibituje CYP w niklym stopniu, albo to ja mam jakies hiper metaboliczne zdolnosci.
BKiHKAL - Beta Ketones I Have Known And Loved: Fuck You α-PVP %-D
 • 194 / 9 / 0
parosketyna wraz z prozakiem jest najsilniejszym inhibitorem CYP2D6 spośród SSRI. Ja mówie o moich doświadczeniach z paro gdy byłem na 40mg.

Jest tu może ktoś kto zarzuca kode na sertralinie? Bo jestem na 200mg i niewiem czy sens sie bawic.

Zastanawia mnie to DHC niby tez potrzebuje cyp2d6 a jednak szło sie tym uwalić mimo że kodeiny dawki 750mg mnie na 40mg paro nic nie ruszały...
 • 1238 / 126 / 8
trazodon ma pomocny wpływ na opio.
paro i fluo coś tam miesza w cyp2d6 więc koda działa w 10-20%.
nie wiem jak z innymi opio - jeżeli nie stykają się z cyp2d6 to powinny działać ale ciort wie.
trzeba czekać na odpowiedzi bardziej doświadczonych.
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
ODPOWIEDZ
Posty: 80 • Strona 1 z 8
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.