3-MeOMC; 3-MOMC; izometedron

Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Czy próbował ktoś z Was brać to w ciągu? Jakieś efekty uboczne zauważyliście?
  • 1835 / 207 / 0

necrokarol pisze:
dziwne ja miałem sorcik od pojedynczego
5g poszło w nockę
ale działało bardzo podobnie do 3mmc tylko dawki były zdecydowanie większe
generalnie tu większość jest przećpana chyba :D
Ty nie jesteś przećpany wcale, 5g w jedną nockę, nie no co Ty, wcale przećpany nie jesteś :nuts:

Ludzie, dajcie info jak tam to coś klepie, czy jest dalej takie nieobliczalne, że raz kopnie, a raz nie. Bo za pierwszym razem identycznie jak trójka mnie klepło, a za drugim wcale. Gdyby klepało normalnie, to byłby to najlepszy zamiennik trójeczki.

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Cenna przesyłka chilijskich jabłek – narkotyki warte były 38 mln euro

Podczas inspekcji w porcie w Rotterdamie służby celne przechwyciły we wtorek partię 508 kilogramów kokainy ukrytej w jabłkach.
  • 44 / 2 / 0

myślicie, że to dobry beta-keton na pierwszy raz? od jakiegoś czasu mnie bardzo korci, by spróbować, ale nie wyrobiłem się przed delegalizacją
  • 297 / 4 / 0

@UP
Nie bierz kurwa bieda ketonów, mówię poważnie %-D

A jak już chcesz brać to na pewno nie to. Pierdolnij Hexen od szanowanego sprzedawcy.

Tego gówna było kilka sortów. Jak próbowałem w marcu/kwietniu tego roku to coś tam było czuć ale chujnia w sumie. Później nie próbowałem, z kolei kilku użytkowników pisało o tym, .że ich porobiło solidnie.
  • 1835 / 207 / 0

Podbijam temat, żeby szczury wiedziały, co badać po delegalizacji tych zjebanych chlorów. Czekam na relacje :listen:
  • 442 / 21 / 0

Wystaczy zrobic zapas chloro zabawek. Do nich dodac to i jest fajnie. Sama substancja jest mega okrojoną wersje 3mmc. E
Ale w miksie jest calkiem miło.
  • 1835 / 207 / 0

Meomc jak klepnie to jak trojka, ale dlaczego czasem nie klepie ;f?
  • 3320 / 399 / 0

Mialem raz sampla 250mg, zjadlem w przeciagu 15 min chyba w 3 rzutach(sniff) bo nic nie klepalo, i tak sie skonczyla ta zabawa ze nic nie poczulem i docpalem sie pentadronem z tego co pamietam.
  • 396 / 33 / 0

Kto ma w ofercie ?
  • 1835 / 207 / 0

tak
Wróć do „Katynon, metedron i inne”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata