DCK, 2'-Oxo-PCM - Deschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 508 Strona 1 z 51
Rejestracja: 2012
  • 181 / 7 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

C13H17NO
2-Methylamino-2-Phenylcyclohexanone; 2-OxO-PCM
DXE/DCM; MDPH; New-Ket
DCK; 2-deschloroketamine


Pewien chińczyk takie cudeńko wpisał do swojego menu. Jest w miarę tanie jak na arylcykloheksamie a dawkowanie jest ponoć 2x mniejsze niż przy Kitty, co w sumie ma sens po odjęciu tego chloru.
Prócz działania narkotycznego wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne, jest immunomodulatorem [1].
Ktoś już smakował?
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2015 przez scr, łącznie zmieniany 1 raz.

scr

Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1988 / 95 / 0

Poprawne nazwy tej substancji to 2`-Oxo-PCM albo 2-DCK (2-deschloroketamina). DXE to jakiś chiński marketing, substancja koło DXM nie stała.

Niby skąd DXE czy DCM?

Edytuję pierwszy post i nazwę tematu.

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

USA: Łatwiejszy dostęp do konopi indyjskich dla badaczy

Senat Stanów Zjednoczonych jednogłośnie zagłosował za przyjęciem aktu prawnego, który znacznie ułatwi dostępność konopi, w tym CBD, dla naukowców. Projekt znany jako Cannabidiol and Marihuana Research Expansion Act (S. 2032) trafi teraz do Izby Reprezentantów, gdzie prawdopodobnie zostanie przyjęty.
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 57 / 80

Na darkmarketach dostępne pod nazwą DXE, sprzedawane jako "zamiennik" MXE.

Z tego co wyczytałem ma działać podobnie do oryginalnej kety, z tym, że to działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne jest na tyle mocne że po fazie niektórzy użytkownicy skarżą się na etap "przeczyszczania".
Rejestracja: 2012
  • 181 / 7 / 0

To może być trochę niebezpieczne. Ktoś spekulowal, że OxO-PCE też może działać w ten sposób.
Rejestracja: 2016
  • 919 / 110 / 0

jak to dawkować ? jeden polski vendor będzie miał to w oferice ale teraz to widzę że to jest co inne niż ten słynny 2fk z blue light ? czy to samo ?
Rejestracja: 2013
  • 62 / 3 / 0

Na zagranicznych forach pisali, że dawkowanie podobne do MXE
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 573 / 28 / 0

Też mnie to dyso cacko intryguje, dawkowanie podobne do MXE? Bomba.
Rejestracja: 2011
  • 29 / 1 / 0

Trzeba zauważyć, że prawdopodobnie posiada działanie antybakteryjne, przez co miałem przez 2 dni najgorszą gorączkę życia.
Rejestracja: 2013
  • 62 / 3 / 0

Xaxex pisze:
Trzeba zauważyć, że prawdopodobnie posiada działanie antybakteryjne, przez co miałem przez 2 dni najgorszą gorączkę życia.
Możesz opisać działanie tego środka? Na erowidzie trip noty mówią o tym, że działanie substancji jest odczuwalne jako coś pomiędzy Ket a MXE. Ja jestem ciekawy czy czuć ten charakterystyczny afterglow, pluszowe, ciepłe i antydepresyjne działanie jak po tripie na MXE. Co do działania antybakteryjnego - jak to gorączkę? Gorączka to efekt stanu zapalnego na skutek infekcji, jeżeli środek jest antybakteryjny to wypadałoby brać leki osłonowe jak przy antybiotykoterapii. Gdzieś też czytałem, że jeden użytkownik skarżył się na ból głowy i zatok po pojedynczej dawce w granicach 30mg. Jeszcze gdzieś w innych źródłach wyczytałem też, że substancja nadużywana w ciągach jest szkodliwa dla pęcherza i dróg moczowych, jednakże mniej niż ketamina z powodu wyższej aktywności i stąd możliwości stosowania niższych dawek.
Rejestracja: 2011
  • 29 / 1 / 0

Czuć mocno sigmę, wkręciło mi się, że jestem geniuszem na miarę einstaina (interesuję się fizyką i miałem jako jeden z nielicznych 5 z egzaminu z fizyki na studiach), czuć było, że moje życie jest zaplanowane i idzie w stronę czegoś wielkiego, że odkryję coś np. jakiś wzór fizyczny. Całkowite przejście do innego wymiaru przy 40 mg. Jednakże trip się skończył o 2 w nocy a o 4 w nocy zacząłem czuć zakażenie w gardle, jakby mi bakterie zaczęły wyżerać gardło, zacząłem psikać i smarkać, miałem wysoka gorączkę i przeleżałem kolejne 2 dni w łóżku z najgorszą grypą jaką w życiu przeżyłem, trząsłem się , cały czas smarkałem, zużyłem chyba 2, czy 3 wagony chusteczek. Możliwe, że po prostu mój organizm jest wrażliwy na antybakteryjne działanie i oxo wybiło mi dobre bakterie i przez to miałem ostre zakażenie organizmu, więc spuściłem w toalecie resztę i teraz się bawię difenidyną i innymi tego typu.
Posty: 508 Strona 1 z 51
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1934 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości