Benzydamina za granicą

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 2 / / 0

Witam, zakładam ten temat by dowiedzieć się czegoś od weteranów konsumpcji cipacza %-D
Otóż chodzi o dostępność ów smakołyku poza granicami naszego kraju, mianowicie chodzi głównie o Niemcy ale również o inne kraje
Jeśli już jest taki wątek to przepraszam, aczkolwiek szukałem w wątku o Niemczech i nie tylko i że tak powiem... ch*ja znalazłem :) pozdrawiam.
  • 1759 / 66 / 18

benza chyba nie jest za granicą tak łatwo dostępna.
Co się tyczy Niemiec sprawdziłem to na razie tylko dość pobieżnie w internecie, ale chyba ciężko dostać jakikolwiek preparat warty uwagi, Tantum Rosa jest tam na receptę, a natknąłem się tylko na preparaty na gardło z benzą, czyli tantum verde i różne jego odpowiedniki, w nich jednak jest za mało benzy żeby miało to sens.
Na jakiejś stronie wyczytałem, że najwięcej doniesień o nadużywaniu benzydaminy pochodzi z Polski, Rumunii i Brazylii idąc tym tropem prawdopodobnie w Rumunii i Brazylii jest ona równie łatwo dostępna co w Polsce.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Kończy się zapas medycznej marihuany. To wina reorganizacji urzędu

Kanadyjska spółka Spectrum Cannabis od niemal miesiąca czeka na decyzję głównego inspektora farmaceutycznego na wprowadzenie do obrotu następnej transzy suszu.
  • 2 / / 0

Dzięki za pomoc, za 2 tygodnie będę z powrotem w Polsce więc nie ma problemu :)
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata