Moja Druga Uprawa :-)

Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale

Moderator: Konopia

• 38 / 3 / 0

Trochę cieniutko jak na drugi raz, znaczy się i tak lepiej niż u mnie. Sarny wjebały mimo zajebistego płotu ;/ :wall:
  • 493 / 103 / 0

Na zwierzynę sprawdzają się ludzkie zapachy : ścięte włosy, dobrze oblać miejscówkę, stare skarpety ....

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Łącznie blisko 100 osób zatrzymanych – policja podsumowuje akcję "Sunrise 2019"

Podczas akcji „SUNRISE 2019” policja zatrzymała 82 osoby. 80 z nich posiadało przy sobie środki odurzające, głównie amfetaminę, marihuanę i ecstasy. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 160 gramów narkotyków.
  • 1 / / 0

sliczna roslinka:)
  • 67 / 5 / 0

2 miesiące i wysokość poniżej 50 cm? Coś jest chyba nie tak ;)
  • 4 / / 0

...najważniejsze sa początki późnej trzeba popróbować w pomieszczeniu w domu jest wszystko stabilniej, nigdy ni uprawiałbym na aucie
Użytkownik nieaktywny
  • 15 / / 0

virr pisze:
Na zwierzynę sprawdzają się ludzkie zapachy : ścięte włosy, dobrze oblać miejscówkę, stare skarpety ....

mozna odszczac sie tez pod rosline bo przeciez ludzki mocz to naturalny nawoz
Użytkownik nieaktywny
  • 44 / / 0

• 17 / / 0

Po co tu zaglądam :scared: , nie mogę patrzeć na takie roślinki ładne, bo zaraz rodzi się we mnie chęć zostania hodowcą takich maleństw, choćby na dwa miesiące :blush:
  • 1 / / 0

Będziesz przenosil to maleństwo? Wrzucaj jakieś info dalej co będziesz robił bo jestem ciekawy
Wróć do „Fotorelacje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata