Ile mozna jechać na opiatach?

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 2120 / 54 / 3

Mam hobby i walę iv. To się nie wyklucza, walisz po prostu mniej żeby funkcjonować rano i więcej wieczorem do usranego noddingu.
  • 120 / 2 / 0

pletzturra pisze:
Mam hobby i walę iv. To się nie wyklucza
Pogratulować. Opiomedal Hyperreala im. BlueBerry leci do Ciebie!

Nie napisałam, że hobby i iv się wykluczają. Napisałam, że prędzej czy później coś się degraduje i wyliczyłam przykładowo m.in. hobby. Jednak wiadomo, co jednostka, to inna reakcja.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Legalizacja bez edukacji. Problemy lekarzy z medyczną marihuaną

W teorii każdy lekarz może wypisać receptę na medyczną marihuanę. W praktyce nieliczni mają na jej temat wystarczającą wiedzę. Ministerstwo Zdrowia nie kwapi się, aby pomóc to zmienić, więc środowisko lekarskie radzi sobie samo.
  • 1131 / 53 / 0

Temat kompletnie z dupy. Mozna jechac do usranej smierci i tyle.
  • 2120 / 54 / 3

^ I dowodem jest Stary Dziad.

@Motzno: Nie moja wina, że nie umiesz się jasno wyrazić, Złotko.
  • 120 / 2 / 0

tak sobie tłumacz plecibzduro swoje niezrozumienie mojego wyliczenia o możliwych skutkach degradacji. i wypierdalaj mi z tym "złotko", doskonale wiemy, że to nędzne próbowanie zaznaczenia swojej "wyższości"

cho do tasiemca to sobie powygarujemy
*zaciera ręce*

wracając stricte do tematu - racja - jeden dotrwa 40 lat, jeden po 2 latach odjedzie. zależne od jednostki.
  • 133 / 10 / 0

Tytuł wątku jest całkowicie od czapy.Co to znaczy "ile"?Jednemu wystarczy jeden strzał,aby pożegnać się z doczesnym padołem,a inny będzie walił po kablach przez kilka dekad i twierdził,ze nic mu nie jest.Choć takich przypadków to ja nie znam.Z czasem każdemu ćmaga robi w głowie "wykopki"-wyjaławia emocjonalnie i uczuciowo.Pomiędzy bajki można wsadzić historyjki o narkomanach osiągających sukcesy na polu prywatnym i zawodowym.To wszystko ma krótkie nogi. Który szef będzie tolerował błędne spojrzenie i bełkot naćpanego pracownika?Który naćpany koleś jest w stanie poprowadzić własną firmę?Jakiemu zgrzanemu współmałżonkowi można zaufać i np.powierzyć dziecko pod opiekę? Dodajmy do tego permanentne kłamstwa, oszukiwanie i wykorzystywanie wszystkich .Prędzej czy później każdy ćpacz ląduje we własnym prywatnym piekiełku,bo tylko taki pół degenerat wie,ile i co, stracił przez ćpanie,a i to tylko do czasu,aż mu ćmaga całkowicie sumienia i rozumu nie wyżre.
"Ile"na to trzeba czasu?Niewiele.
  • 2120 / 54 / 3

@motzno Bo nie umiesz się porządnie wyrazić. Tak, żeby inni Cię zrozumieli.
Wyższości? Jakiej wyższości?
Ps. Co do wygarowania to sorry, ale mam większe priorytety niż przepychanki o byle gówno na forum dla ćpunów.
  • 1476 / 274 / 0

fedor pisze:
.Prędzej czy później każdy ćpacz ląduje we własnym prywatnym piekiełku,bo tylko taki pół degenerat wie,ile i co, stracił przez ćpanie,a i to tylko do czasu,aż mu ćmaga całkowicie sumienia i rozumu nie wyżre.
"Ile"na to trzeba czasu?Niewiele.
:old:
Słuchajcie, bo dobrze prawi. I przez prywatne piekiełko nie mam bynajmniej na myśli skrętu po H, ale coś znacznie gorszego - rzeczywiste prywatne piekło związane z każdą sferą. Uczuć, związków, rodziny, zainteresowań.
  • 1865 / 45 / 0

Dopóki nie walisz kompotu z nieznanych źródeł, i nie pożyczasz pompki od brudasów z dworca to można jechać non-stop.
  • 39 / 1 / 0

Dopóki nie przedawkujesz proste albo wątroba/żołądek/serce nie wyrobi XD
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata