MDxx, APxx - zestawienie

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 17 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2013
  • 1527 / 130 / 0


6-APB is a triple monoamine reuptake inhibitor with Ki values of 117, 150 and 2698 for NET, DAT and SERT respectively
http://en.wikipedia.org/wiki/6-APB

To są dane dla inhibicji wychwytu zwrotnego tych monoamin(blokowania transporterów), nie wartości obrazujące ilość uwalnianych neuroprzekaźników i z tego co mi wiadomo to nie było jeszcze badań określających jak silnymi releaserami są benzofurany, tylko jak silnymi inhibitorami wychwytu zwrotnego.

Nie ma bata żeby 6-apb słabo uwalniało serotoninę i każdy kto to jadł ten wie, sam agonizm 5ht2c powoduje już uwolnienie serotoniny. MDMA też ma bardzo małą wartość Ki dla SERT, ale z jakichś tam badań wychodzi, że uwalnia najwięcej serotoniny z trzech neuroprzekaźników.

Słaby reuptake inhibitor =/= słaby releaser.
Rejestracja: 2012
  • 260 / 17 / 0


To nie są dane ani dla inhibicji, ani dla uwalniania tylko dla samego przyłączenia do transporterów. Jeśli coś jest uwalniaczem monoamin to będzie to zależne od Ki (stała dysocjacji) do transportera, bo coś co się do niego nie przyłącza nie zadziała w żaden sposób. Oczywiście są też i inne sposoby na uwolnienie monoamin niż grzebanie przy samych transporterach. Jak widać MDMA jest całkiem selektywna dla transportera serotoniny.
R-MDMA exhibited moderate affinity for 5-HT2A receptors (Ki = 4.71 +/-1 uM) and lower affinity for SERT (Ki = 24.50 +/-8 uM). R-MDMA exhibited no appreciable affinity for either 5-HT1A receptors, NET, or DAT (Ki > 50 uM) (Table 2). In contrast, S-MDMA exhibited no affinity at 5-HT1A, and 5-HT2A receptors (Ki > 50uM), but high affinity for SERT (Ki = 222 +/- 62 nM) and moderate affinity at both DAT and NET (Ki = 2.30 +/- 4uM and 7.82 +/-1uM, respectively)
W dodatku agonizm 5-HT2c nie zwiększa uwalniania serotoniny, a zmniejsza uwalnianie dopaminy i noradrenaliny. Za to agonizm 5-HT2b zwiększa uwalnianie serotoniny. Przez to 6-APB będzie najpewniej po równo zwiększało uwalnianie wszystkich 3 monoamin.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Sprzedał narkotyki za dwie butelki piwa

W ubiegły piątek funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zatrzymali 3 osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 1477 / 17 / 0


Może uzupełnicie zestawienie o 5-MAPB popularny zrobił się związek

a poza tym przy długości działania napisać peak i całośc działania przy związkach
Rejestracja: 2014
  • 626 / 37 / 13


Co do legalności to są to już nieaktualne informacje.

mtp

Rejestracja: 2015
  • 33 / / 0


może ktoś podrzuci jakiego koloru są wybrane kryształy ?
Rejestracja: 2016
  • 5 / / 0


jak jest z legalnością 5-MAPB na ten moment? różne źródła mówią różnie
Rejestracja: 2009
  • 4953 / 172 / 8


Jedno tylko źródło ma rację: Sejm RP (Ustawa o p.nark.). Pobierz, otwórz, po czym przeszukaj dokument kluczem "benzofuran".

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim; wycięto cytat - WRB
Posty: 17 Strona 2 z 2
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość