Kryształ, który nie jest substancją psychoaktywną

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 539 / 33 / 0

Sól w kryształach wcale się tak łatwo nie kruszy znowu. Idź do jakiegoś sklepu z bibelotami albo poszukaj sklepów internetowych dla kolekcjonerów i kup jej jakiś kryształ górski albo inny minerał, a nie będziesz jej narkotyki dawał do pracy szkolnej (taa, akurat).
  • 1633 / 315 / 0

kamyk1 pisze:
Moja siostra studiuje jakiś kierunek związany z chemią, chyba kosmetologię ale nie wiem dokładnie i robi pracę magisterską.
Nie wiesz co studiuje Twoja siostra? %-D
kamyk1 pisze:
Jednak po chwili wyjaśniła mi że jest jej potrzebny jakiś kryształ do tej pracy magisterskiej.
Zamierza go przykleić na 16 stronie w dilpaku? :emo:

Przyznaj się od razu, że chcesz wymieszać 3cmc i nie wiesz z czym a nie będziesz nam takie bajki opowiadał. :gun:

Tym bardziej, że dalej piszesz:
kamyk1 pisze:
Ma być w miarę twardy kryształ.
Jakie to ma niby znaczenie? Skoro do pracy wystarczyłoby zdjęcie. Przecież kto normalny daje załączniki w postaci substancji chemicznych? :finger:

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Łatwo dostępnych substancji krystalicznych jest od zajebania chociażby octan soudu. Spełniłby swoja rolę go szczelnie zamknąć ale do mieszania z beta ketonami się ze względu na swój smak nie nada. :emo:

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Narkotyki miały trafiać do pseudokibiców

Sześć zlikwidowanych plantacji konopi innych niż włókniste, zabezpieczone ponad 9 kilogramów marihuany oraz zatrzymane 3 osoby to wynik ostatnich działań stołecznych policjantów z wydziału ds. zwalczania przestępczości pseudokibiców.
  • 1870 / 33 / 0

tez mi sie wydaje ze to pan wyjebkowicz, wymyslil bajeczke a wy pomagacie mu zakrecic walka :D przeciez typ ewidentnie szuka jakis tam o "krysztalow" ale musza byc p0dobne do rc :D przypadek?
  • 68 / 2 / 0

Ojejku a cpunki swoje. Temat juz jest do zamkniecia bo kupilem jej jakis mineral gorski. Ale niee cpunki swoje ze to diler szuka wypelniacza, ehh detektywi...
  • 1816 / 192 / 0

Jak studiuję kosmetologię to najlepsza będzie:

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
No i wygląda jak meta z Breaking Bad :-D
Użytkownik nieaktywny
  • 26 / 1 / 0

Zapytaj się jaki kierunek tych badań :D może trochę za późno w temacie ale rcki się nadadzą dużo vendorów ma duże ładne kryształy
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata