Kamuflarz

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 6 / / 0

Siamano. Planuje w tym roku wysiać out kilka pestek Lowrydera tak dla zabawy. Opcje są dwie: balkon albo działka. Obydwie niestety są przypałowe. Balkon dlatego, że mieszkam w bloku o kształcie litery "G" i to co mam na nim widzą niektórzy sąsiedzi obok. Balkon od strony południowo-wschodniej :-D Działka - niestety nieogrodzona i tutaj jest pies pogrzebany.

Ostatecznie chyba sie zdecyduje na balkon. Sęk w tym, żeby zrobić tak, żeby ganda nie była jedyną rośliną na nim. A najlepiej zasadzić coś co przypomina zielsko. Macie jakieś sprawdzone roślinki ? Moja matka całkiem przypadkowo kupiła Celozje pierzastą, tutaj link do tego jak wygląda: http://miniurl.pl/celozja Nie wygląda tak źle. I założenie jest takie: duża podłużna donica jak dla pelargonii ^_^ Celozja rośnie od początku w donicy. LR kiełkuje w kubeczku po jogurcie, następnie w odpowiednim czasie wywalam kilka Celozji, wsypuje w ich miejsce ziemie pod Lowrydery i je sadze. Nie wydaje mi sie, żeby któryś z sąsiadów sie tym zainteresował. Co o tym sądzicie ? Jakieś uwagi, sugestie ? :moody:

Użytkownik nieaktywny
  • 103 / / 0

Dobrze kombinujesz ale przydałaby się jeszcze jakaś inna roślina która zatai twoje LR ;-)

Ale myślę że sąsiedzi nie będą wnikać I pewnie nawet nie wiedzą iż istnieje taka mała marihuana i że to
w ogóle jest marihuana :-D
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2007 przez k0lek, łącznie zmieniany 1 raz.

Poznań: Limity alkoholowe nie mają zwiększać liczby sklepów - broni się miasto

Radni Osiedla Stare Miasto zaopiniowali negatywnie projekt uchwały Rady Miasta Poznania w sprawie maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie miasta.

• 1809 / 4 / 0

niepamietam jak to sie nazywało...
klon japoński czy huj wie jak... taki krzak ktorego liscie wygladaja jak baki ale odrazu widac ze nie baki czyli akurat...

• 6 / / 0

Bueheh mam nasiona klonika pokojowego :-D Tak wygląda dorosły krzak: http://miniurl.pl/klonik Nie omieszkam posadzić :cheesy: No to już wszystko wiem.

• 168 / / 0

ten klon o którym pisał Leonardo to Klon palmowy czyli po łacinie Acer palmatum,
liście bardzo podobne do konopi, jako kamuflarz polecam
tylko że to krzew wiec jak chcesz kupić to w szkółce lub centrum ogrodniczym, wystepóją różne odmiany ty wybierz te o zielonych liściach, bo są jeszcze purpurowo-czerwone

• 1809 / 4 / 0

mista pita dobrze mówi...

• 6 / / 0

A jeszcze takie pytanko. Z tego co przeczytałem, to wynika, żeby w okresie kwitnięcia dokarmiać zielenine nawozami bez azotu. A jak to sie ma do LR który zakwita od razu ?

Użytkownik nieaktywny
  • 129 / 1 / 0

Według mnie robisz jeszcze większy przypał na tym balkonie. Nie dość, że jakiś mało pojętny zobaczy coś przypominającego konopie(a może nawet czymś to zobaczyć z bliska i zobaczyć przy okazji krzaka) to nie wiedząc czym jest ta roślina jeszcze zadzwoni pod 997 i będzie klops :|
Może od razu wysadzić cały rządek LR- również jak ktoś będzie wiedział to będzie wiedział a kto nie, to nie, proste?
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata