Elektryka i oświetlenie

Moderator: Konopia

• 50 / / 0

Czy żarówki energooszczędne mają w tym przypadku sens?
  • 78 / / 0

pyziulkaaa pisze:
Czy żarówki energooszczędne mają w tym przypadku sens?
Przy tak małym boxie jak najbardziej.

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Nie żyje 51-letnia mieszkanka Chorzowa. Kobieta zażyła dopalacze, które podał jej znajomy

Nie żyje 51-letnia mieszkanka Chorzowa, która zażyła psychoaktywne substancje. Nielegalnymi substancjami poczęstował ją znajomy. 36-latek został zatrzymany przez chorzowskich policjantów. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
  • 1096 / 54 / 0

L - faza 1
N - przewód neutralny
N - przewód neutralny
Uziemienie - do gnzizkda
Uziemienie - do obudowy lampy
LL i LH do lampy
  • 429 / 38 / 0

Mam dostep do ogromnej gamy lamp, czy lampy led sie nadaja wogole do growboxow? Chodzi mi tez szczerze o zuzycie pradu. Mam tez dosteo do lamp halogoenowych od 100 do 600 watt, na zarowkch zazwyczaj pisze metal halide lamp.
  • 4 / / 0

Lampy metal Halide - MH się nadają ale zalecane są do fazy wzrostu rośliny nie do kwitnienia - na kwitnienie HPS

inne barwy światła - pod HPS na fazie wzrostu się bardziej wyciągają ale ogólnie można i całość jechać na tych i na tych - ale lepiej całość na HPS niż na MH

Ledy się nadają ale tam ważna jest jakość ledów - no i raczej chodzi o panele a nie wiem czy nie mówisz o zwykłych żarówkach led

Przy małych boxach świetlówki CFL jak najbardziej albo na kiełkowanie, klony, sadzonki - zalety niska temperatura i bliskość żarówki od maleństw
  • 1 / / 0

Tak, myślę, że te będą najlepsze. Zapytaj o dostępność w Hurtownia elektryczna
Wróć do „Problemy techniczne”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata