5-APDB

Moderator: Stymulanty

• 1592 / 258 / 0

Sierpień pisze:
a to nie poszło w delegal teraz?
6 podstawnikowa pochodna poszła, 5-APDB jest dalej legalne.
Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 6 / 0

ktoś coś wie gdzie?
jeżeli legal, to będę szukał u vendorów

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Hamilton i Burlington zezwalają na koncesjonowane sklepy z marihuaną

Radni miejscy po głosowaniu oświadczyli, że wydanie pozwoleń sklepom detalicznym “pomoże ograniczyć nielegalny rynek” i umożliwi mieszkańcom oraz turystom “dostęp do produktów objętych regulacjami”.
  • 424 / 38 / 0

Jak dla mnie nie nie nie nie
Sort puder brzydki z malymi grudkami zoltawy taki jakby
Sniff 300mg po pol h nic
Potem dorzucilem 3 cmc i dziwna bania
Zaczelo 3 cmc schodzic dorzucilem okolo hmmm 700 mg moze 800 5apdb, mozg zgasl nie moglem sie wyslowic , gralem z ziomkiem w csa ta co 5 sekund zapomnialem co robie, okrutny zwal i zadnych fajnych efektow, nie wiem moze odrazu powininem zjesc troszke zamiast snifowac.
  • 539 / 32 / 0

Super opinia xD
Przedawkowałeś i to srogo, twoja wypowiedź się do niczego nie nadaje.
  • 3151 / 257 / 0

czemu Wy to serotogeniki/furany w nosa walicie. Nawet takie 3cmc ma slabe opinie bo kazdy w nochala wali, a to sie je. i tak splynie z nosa do gardla dopiero sie wchlonie ze sluzowki. Polecam wczesniej zjesc cos co roszerza lekko naczynia, np. przegryźc hallsa ( thanks FAUST ) , troszke imbiru a po wejsciu gdy zaczna schodzic mozna napic sie czegos b. cieplego. U mnie sie to sprawdza i zwieksza moc.
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata