Difenhydramina - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1022 / 48 / 0

I tak pomysł bez sensu, gdyż difenhydramina po 3 dniach stosowania na noc jako pomoc w zasypianiu przestaje być bardziej skuteczna niż placebo, co wynika z badań przeprowadzanych nt. jej działania hipnotycznego. Do tego jest w cholerę i ciut ciut skutecznych antyhistamin, które nie ma problemu jak dostać, więc cały pomysł jest chujowy :rolleyes:
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0

No, ja się się na difenhydraminie przjechałem troche. Nie odradzam, ale tez nie polecam. Ciekawiło mnie ogólnie "dojście" itd.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Porzucony SUV w Teksasie: w środku pół tony marihuany i portfel kierowcy (foto)

Kierowca oddalił się przed przyjazdem policji, pozostawił jednak dość istotną wskazówkę na temat swojej tożsamości...
  • 1760 / 68 / 18

difenhydramina w miarę mi pomaga na uśnięcie, może nie tak jak benzo, ale jak nie mogłem usnąć po nocce na stimach to po zjedzeniu kilku apapów noc po jakichś 40 minutach głowa w końcu zrobiła się ciężka i przyszedł leczniczy kilkugodzinny sen, obudziłem się co prawda później lekko przymulony, ale nie aż tak jakbym wogóle nie spał albo zapił to alko. Generalnie bez recepty chyba nic lepszego nie ma, no może poza avio ale to przecież prawie to samo.
A sny fakt też miałem lekko dziwnie, trochę takie jak w gorączce, z zaburzeniami wielkości otoczenia, dziwnie mi się spało, ale i tak na plus, często stosuje apap noc jak nie mogę usnąć na drugi dzień po fecie albo jakimś innym syfie
  • 2 / / 0

difenhydramina rozpuszcza się w ilości 3,006mg/1ml wody w temperaturze 37C, czyli jakieś 8,6ml wody potrzeba na jedną tabletkę apapu noc, przy czym z informacji jakie udało mi się dalej znaleźć, paracetamol 14mg/ml przy 20C, znaczy to mniej więcej tyle że zmniejszymy ilość paracetamolu o ponad połowę. Sprawdziłem to wczoraj używając do ekstrakcji 10 zmielonych tabletek, filtra do kawy i 86ml wody o temperaturze 40C. Ostatnim razem brałem 8 tabletek w całości i efekt był przygnębiony uczuciem że zaraz zwymiotuje i kompletnie niszczył jakiekolwiek doświadczenia, wolałem położyć się spać niż to przeczekać. Tym razem było dużo lepiej sam efekt usypiający był dużo mocniejszy, po 10 min pierwsze widoczne efekty po jakichś 25 min peak, po 3 godzinach przyjemnie poszedłem spać aby nie ryzykować że zaraz mi się odechcę. Kolejne co udało mi się dowiedzieć jest to że DFH rozpuszcza się w alkoholu dużo efektywniej ponieważ aż 500mg/1ml, problem leży w tym że nic nie znalazłem na temat rozpuszczalności paracetamolu w alkoholu.
  • 7 / 2 / 0

15 września 2015Teabadger pisze:
(...) Za to świetnie się sprawdza jako Apap Noc - jak sie porobię za mocno opio i nie mogę spać, to jedna tabletka pomaga zasnąć.
Które opio powodują, że nie możesz spać? Ze wszystkich mi znanych i testowanych zasypianie bylo utrudnione tylko przez tramadol. Co nie oznacza, że nie mogłem spać, po prostu leżałem na zmiane z płytkim, parenasto minutowym snem przez całą noc. Wszystkie silniejsze opiaty nie powodowały problemu z zasypianiem, a wręcz przeciwnie :-D. Jak to jest u Ciebie?

Żeby nie było offtopu - mogę bezpiecznie łączyć difenhydraminę z metadonem? metadon zastosowany przeciwbólowo i rekreacyjnie oczywiście :-D A difenhydraminą chciałbym zdusić mdłości które mnie męczą. :kotz:
Czy nada się w tym celu i czy będzie to bezpieczne połączenie?
  • 2729 / 325 / 0

Ostatnio zakupiłem apap noc 24 tabsy, w celu zamiennika benzo, no i raz tak zrobiłem że miałem 75mg kodeiny z thio, wrzuciłem x2 apap noc bo wyczytałem że podbija działanie, za kilka minut poszło te 75mg kody - jak weszło to tylko wyro mi się marzyło i dziwne hipnagogi mi się załączyły, duchy itp, nie pamiętam już dobrze, ale wkręcało jak w LDki, kody samej w sobie nie podbiło jeżeli chodzi o grzanie ale ujebanie sedacyjne miało to naprawdę mocne przy tak małych dawkach. (jestem wrażliwy ogólnie na substancje)

Następnego dnia wrzuciłem x2 solo apapy bo rano do roboty, wstałem a źrenice miałem takie wystrzelone że bałem się spojrzeć kierownikowi w oczy, w ogóle szło mi się do roboty w chuj dziwnie i byłem odrealniony - zaraz szybka kawa i zielona herbata i jakoś to poszło z powodzeniem.

Nie powiem, usypia ładnie - bez tolerki. Na razie tego nie potrzebuje na sen ale jeszcze wypróbuję x1 tabs.

No i jeśli chodzi o rekreacyjny wątek to z małą dawką DXM sobie przetestuje, lub kiedyś jeszcze z kodeina :) to było fajne - lubię/w sumie lubiłem takie doświadczenia.
  • 2 / / 0

Witam serdecznie

Jako osobnik przebywajacy obecnie na Kaukazie (kraju nie podam, coby nie zalala mnie fala popularnosci) mam dostep do Dimedrolu, w ktorym, jak podpowiedziala mi wikipedia, jest difenhydramina, o ktorej sie tutaj tak zazarcie dyskytuje...
Zasady dedukcji podpowiedzialy mi, ze nie musze juz tej substancji z wyzej wspomianych tabletek w zaden sposob "wyciagac", ale jako osoba kompletnie zielona, nie mam pojecia jaka dawka pozwoli na doznania "ciekawsze", anizeli sen, do ktorego Dimedrolek jest przeznaczony z tego co wiem i tutaj zwracam sie z zapytaniem do was - moi drodzy uzytkownicy tego i owego: jaka dawka powinna mnie zadowolic, o ile w ogole da sie to jakos "przyjemnie" spozytkowac? Posiadam tabsy 50 mg. Zaznaczam, ze wczesniej nie mialem stycznosci z ta substancja.

Z tego co przejrzalem internety, informacji na ta temat Dimedrolu jak na lekarstwo (huehue) i jedynie dowiedzialem sie, ze jest on silnie uspokajajacy.

PS Posiadam tez wyzej wspomiany lek w ampulce, ale na razie oral mnie zadowoli.

PPS Najmocny przeproszunek za brak polskich znakow. Sila wyzsza.

Badzcie pozdrowieni,
  • 2833 / 652 / 0

Muszę Cię mocno rozczarować, difenhydramina w dużych dawkach daje typowo deliryczną fazę, w której może wystąpić silna akatyzja (niepokój ruchowy; wrażenie rwania mięśni; sztywnienia etc.), jest to wyjątkowo nieprzyjemny objaw ze strony układu pozapiramidowego, który spędzi Ci sen z powiek. Także, co do fazy: jeśli chcesz się mierzyć ze swoimi największymi lękami to trafiłeś idealnie.
  • 2 / / 0

rozczalowalas*

A jak to jest, ze on dziala tak silnie nasennie? Tzn wiem, ze w polaczeniu z Analginem, podawany domiesniowo usypia, jak malego dzieciaka. Popularny bardzo tutaj taki miks i najczesciej jest aplikowany osobom z wysoka goraczka, czy tez wszelkiego rodzaju silnymi bolami, zeby nie tylko usniezyc tenze bol, ale takze uspic.
  • 2833 / 652 / 0

Ma efekt antyhistaminowy , blokuje receptor H1 a ten mechanizm wywołuje senność.
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata