Meklonazepam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 45 Strona 5 z 5
Rejestracja: 2015
  • 3 / / 0

100mg, sort ciemno pomarańczowy dołączony jako gratis idealnie rozpuścił się w 50ml spirytusy etanolowego, przy 4mg czuć przyjemnie efekty, działa jak powinien (dla laika benzo) . wyczuwam spore problemy z zataczaniem się nawet dnia następnego( po dorzucie 6mg . i 50ml wódy w drinku z sokiem pomarańczowym). z 5-6 at temu zjadłem 4 stare jakieś relanium i zasadzie poszedłem spać na 30h. dzisiaj po 15 na ryj + 50 wódki nie wiem dlaczego zacząłem gotować w 3 garach środki do czyszczenia, ocet, a-pvt, a-pvp, homerta i troch meclo inny szajs. po prostu potrzebowałem się tak wyrazić i pomogło mi :) strat finansowych praktycznie brak a pomogło mi jakoś xD po ok godzinie zauważyłem że jestem w kurtce gotowy do wejścia, agotowanie zaczeło się od chęci wymieszania tabaki z a-pvp. ćpunów cieszą małe rzeczy :)
Rejestracja: 2015
  • 505 / 26 / 0

ja dostalem zolty wchodzacy w pomarancz proszek-pudrowaty-wilgotny zapach specyficzny dzialanie "marginalne"

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.

Samochód dostawczy wypełniony był marihuaną

Policjanci CBŚP przejęli ponad 80 kg marihuany, wartej około 2,4 mln zł. Kierowca auta, w którym ukryto narkotyki miał sfałszowane dokumenty i był poszukiwany.
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 63 / 0

ten zolty jebiacy siarkom sort o dziwo jednak dziala
wczoraj na podkladze z kilku alpr zajebne 50mg meklonazepamu do paszczy potaiło mnie jak skurwesyn stan przyrównał bym do tego jak po aptecznym klonie w dawce +4mg tyko bez tego klonowego wyjebania , a usnelem wczoraj po tym mixie wczesnie jak chuj, a spało sie przewyjebiscie ^_^

dodam ze dla mnie klony fajnie dzisałajom dopier w dawkach 8-10mg %-D
Rejestracja: 2007
  • 216 / 10 / 0

Ten zolty ostro pachnacy i smakujacy siarka. 10mg robi mnie bardziej niz 2mg klonazepamu i zdecydowanie dluzej, niz zostalo to podane w pierwszym poscie.

Po 10mg zataczam sie i ide spac. Rano i wiekszosc dnia bardzo dobre samopoczucie. Jego laczny czas dzialania stawialbym na jakies 18h. Wyraznie i mocne dzialanie anksjolityczne oraz lekkie miorelaksacyjne. Poprawione samopoczucie i zdolnosc koncetracji identycznie jak q przypadku klonazepamu i klonazolamu.

Niestety bardziej amnezyjny od klonazepamu. Jezeli mialbym go porownywac do tych dwoch benzo to wygladaloby to tak:
clonazepam < meclonazepam < clonazolam

Zywie wielka nadzieje, iz zabki odstawienne ma w podobnym zestawieniu. Niedlugo dodam do tego porownania diclazepam heh.

Aktualnie moj faworyt (wczezniejszymi faworytami z posrod wielu, wielu benzo byl klolejno klonazepam i clonazolam).
Rejestracja: 2017
  • 5382 / 896 / 2

Pojawilo sie u pewnego chinskiego dostawcy.
Wiele sklepow bierze to nie zdziwilbym sie gdyby ten wynalazek obecnie byl sprzedawany pod kilkoma nazwami.
Posty: 45 Strona 5 z 5
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 784 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: happy722, SzczeryJa i 3 gości