Meklonazepam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 3 / / 0

100mg, sort ciemno pomarańczowy dołączony jako gratis idealnie rozpuścił się w 50ml spirytusy etanolowego, przy 4mg czuć przyjemnie efekty, działa jak powinien (dla laika benzo) . wyczuwam spore problemy z zataczaniem się nawet dnia następnego( po dorzucie 6mg . i 50ml wódy w drinku z sokiem pomarańczowym). z 5-6 at temu zjadłem 4 stare jakieś relanium i zasadzie poszedłem spać na 30h. dzisiaj po 15 na ryj + 50 wódki nie wiem dlaczego zacząłem gotować w 3 garach środki do czyszczenia, ocet, a-pvt, a-pvp, homerta i troch meclo inny szajs. po prostu potrzebowałem się tak wyrazić i pomogło mi :) strat finansowych praktycznie brak a pomogło mi jakoś xD po ok godzinie zauważyłem że jestem w kurtce gotowy do wejścia, agotowanie zaczeło się od chęci wymieszania tabaki z a-pvp. ćpunów cieszą małe rzeczy :)
  • 505 / 26 / 0

ja dostalem zolty wchodzacy w pomarancz proszek-pudrowaty-wilgotny zapach specyficzny dzialanie "marginalne"

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Słoiki z narkotycznym suszem ukryte w pniu drzewa

Ponad 90 g. zabezpieczonego suszu konopi indyjskich i specjalistyczny sprzęt do uprawy, taki jak lampa, wentylatory i filtry powietrza ujawnili kraśniccy kryminalni na strychu jednego z domów w gm. Gościeradów.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

ten zolty jebiacy siarkom sort o dziwo jednak dziala
wczoraj na podkladze z kilku alpr zajebne 50mg meklonazepamu do paszczy potaiło mnie jak skurwesyn stan przyrównał bym do tego jak po aptecznym klonie w dawce +4mg tyko bez tego klonowego wyjebania , a usnelem wczoraj po tym mixie wczesnie jak chuj, a spało sie przewyjebiscie ^_^

dodam ze dla mnie klony fajnie dzisałajom dopier w dawkach 8-10mg %-D
  • 216 / 9 / 0

Ten zolty ostro pachnacy i smakujacy siarka. 10mg robi mnie bardziej niz 2mg klonazepamu i zdecydowanie dluzej, niz zostalo to podane w pierwszym poscie.

Po 10mg zataczam sie i ide spac. Rano i wiekszosc dnia bardzo dobre samopoczucie. Jego laczny czas dzialania stawialbym na jakies 18h. Wyraznie i mocne dzialanie anksjolityczne oraz lekkie miorelaksacyjne. Poprawione samopoczucie i zdolnosc koncetracji identycznie jak q przypadku klonazepamu i klonazolamu.

Niestety bardziej amnezyjny od klonazepamu. Jezeli mialbym go porownywac do tych dwoch benzo to wygladaloby to tak:
clonazepam < meclonazepam < clonazolam

Zywie wielka nadzieje, iz zabki odstawienne ma w podobnym zestawieniu. Niedlugo dodam do tego porownania diclazepam heh.

Aktualnie moj faworyt (wczezniejszymi faworytami z posrod wielu, wielu benzo byl klolejno klonazepam i clonazolam).
  • 5411 / 755 / 0

Pojawilo sie u pewnego chinskiego dostawcy.
Wiele sklepow bierze to nie zdziwilbym sie gdyby ten wynalazek obecnie byl sprzedawany pod kilkoma nazwami.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata