2-FPPP - Fluorolintan

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 234 / 5 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Nowy związek na rynku UK...

Synonyms - Fluorolintane, 2-FPPP
IUPAC - 1-(1-(2-fluorophenyl)-2-phenylethyl)pyrrolidine
PubChem - N/A
Cas# - N/A
Molecular Formula - C18H20FN
Forumlation / Appearance - Off White Powder

1-(1-(2-fluorophenyl)-2-phenylethyl)pyrrolidine is a compound structurally derived Prolintane, a stimulant and norepinephrine-dopamine reuptake inhibitor. The propyl group in 3-position has been replaced by an aromatic system, which is benzene in this case.

1-Benzl in Prolintane has been replaced by 2-fluorophenyl. The physiological and toxicological properties of this compound have not been studied.
  • 663 / 11 / 0

Jadłem to, oraz paliłem.

To bardziej dysocjant, bardzo, bardzo ciekawy dysocjant, niźli coś ala a-PVP. Coś na pograniczu euforycznych ketonów. a MXE i ketaminy.

-Limitbreaker

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Bernie Sanders: Jako prezydent w 100 dni zalegalizuję marihuanę

Sanders, niezależny senator z Vermont, jest od dawna znany jako zwolennik legalizacji marihuany.
  • 505 / 26 / 0

po delegalu wejdzie do nas?
da sie waporyzowac?

podobny do wszystkiego czyli do niczego?
  • 2996 / 93 / 0

Drzewo pisze:
po delegalu wejdzie do nas? skąd mam to wiedzieć
da sie waporyzowac? tak, ale to zupełnie nie ma takiego wjazdu jak xxPV

podobny do wszystkiego czyli do niczego? jak wszystko :) to dysocjant. Bardzo specyficzny.
Swoją drogą, gdzie to znaleźliście? Ok, znalazłem :) Z tego sklepu będą wychodzić bardzo ciekawe nowości, w swoim czasie. Polecam obserwację. ;)
  • 1864 / 53 / 80

Jest to normalnie dostępne do kupna na internetach?
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 165 uczestników Wejdź na czata