Kodeina - dorzucanie

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

lol

• 2525 / 219 / 0

Annap94 pisze:
Moj ciag trwa juz 2 tyg jestem na sawce 450 gdy zrobie 2 dni przerwy powinnam wziasc ta sama dawkę czy mniejsza ze wzgledu na to ze tolerka skoczy? Czy jak bym dorzuciła dxm to mogla bym zejsc np do 3 paczek?

Wez przeczytaj to co piszesz przed wyslaniem. Jesli zrobisz 2 dni przerwy to jak tolerka ma skoczyc?
Potem zadajesz pytanie czy mozesz zejsc do 3 paczek (a piszesz, ze jestes w ciagu na 450). 450 to 3 paczki, wiec nie rozumiem.

Ogolnie przerw 2dniowych nie ma nawet sensu robic (chodzi mi o skręty), to wyniszcza organizm. Czy tolerka spadnie? Tak. Ale spadnie niewiele i na krótko.
  • 388 / 21 / 0

Wole kasę wydać na co innego póki co 2 dzień przerwy i nie mam ochoty na kodę,ale dzięki za przestrogę,teraz wiem,że strasznie to wciąga.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Wjeżdżał w radiowozy, o mało nie potrącił policjanta, a przez okno samochodu wyrzucał marihuanę

Na ulicach Krakowa rozegrały się sceny niczym z filmowego pościgu. Wszystko za sprawą 31-letniego kierującego samochodem marki Seat Ibiza, którego lista przewinień jest wyjątkowo długa.
  • 1787 / 111 / 0

Najważniejsze, żebyś nie popadł w rutynę, cokolwiek nie bierzesz :).
@lol - po przerwie zazwyczaj trzeba wziąć więcej niż przed nią, ale co to za przerwa, 2 dni %-D?
  • 388 / 21 / 0

Dzisiaj delektuję się trzysetką,jest miodzio,przerwę miałem długą.Mam jeszcze drugą paczkę 20szt. i nie wiem czy jest sens dorzucić dziś w nocy,jutro czy zajebać DXM a paczkę zostawić na 2 tygodnie później.
  • 806 / 21 / 0

u mnie dorzutki dobrze robią po 4-6 godzinach, nawet mniejsze - jak np. wczoraj: 300mg ok. 12:00, niecałe dziewięć godzin później 150mg

dziś za to przedawkowałem... sodę oczyszczoną :D przypomniałem sobie o tej metodzie i w drodze z biedry wysypałem do gęby z 1/3 opakowania 80g, myślałem, że się zakrztuszę, szybko popiłem, jeszcze zanim doszedłem do domu odczuwałem mdłości, 150mg kody przyjęte ok. 18:00 zrobiło lepiej, niż wczorajsze 300, ale już czując działanie kody miałem takie sranie, że lało mi się z dupy seriami, jakby ktoś odkręcał i zakręcał kran na fulla, po kilku takich wystrzałach jeszcze jakieś dziwne odgłosy dobiegają z moich trzewi, więc zaraz pójdzie przedwczesna dorzutka 150mg, nie ma co następnym razem sodę mierzę łyżeczką %-D
  • 50 / / 0

ja dorzutek nie lubie, koniec fazy=ide spać
  • 125 / 4 / 0

Wyróżniamy 5 bodajże typów ludzi, z różną ilością, szybkością produkcji i aktywnością CYP450 a konkretnie CYP2D6, więc tylko i wyłącznie od tego zależy czy dorzutki działają i po jakim czasie działają. Statystycznie normalna osoba, o normalnej produkcji i aktywności owego enzymu powinna po 8-10h juz odczuć działanie dorzutki, inna nie odczuje jej wcale. Kluczową sprawą jest też sen, bo to podczas niego następuje największa produkcja tego enzymu po wyczerpaniu poprzednią dawką. Zauważcie. Walicie o 10:00 rano i potem dorzutka o 16, albo nie działa wcale albo chujowo. Natomiast drugi przypadek jecie, chwila fazy i dajmy na to wrzucacie estazolam czy cos i szybka kima. Spicie dosłownie 5-6h, budzicie się i standardowa dawka działa super. Wniosek ? SEN. Więc jeśli chcecie dorzucac w dzień, jesli nie pracujecie albo pracujecie ale macie taką mozliwość to między poranną dawką a wieczorną dorzutką, najlepiej większą niż poranna daawka walnijcie sobie power nap x kilka czyli z półtorej godziny lub dłużej i to powinno poprawić jakość wieczornej fazy. Oczywiście jest to tylko moja teoria, jeśli ktoś ma inną albo coś to chętnie podłapię, wiedzy nigdy, ale to kurwa nigdy za wiele ! :old:
  • 312 / 6 / 0

Ja dorzucam kode po 6 albo 8 godzinach I faza jest zawsze taka samo. Dihydrocodeine zarzucalem co 4 godziny z 5 razy dziennie I tez zawsze tak samo, a to chyba ten sam process nie?
  • 1579 / 121 / 0

No po 6 godzinach spokojnie mozna brac kolejna dawke kody, tu chodzi o to zeby nie brac kody drugi raz od razu jak zejdzie faza
DHC chyba mozna dorzucac w trakcie
  • 2878 / 220 / 0

W moim najgorszym okresie brałem około 120-180mg co 4-5 godzin przez cały dzień (7 rano - 12 - 16 - 20) i każda dawka działała tak samo (byle zabić skręta i do przodu!) ale to jest chuj nie branie, to już jest w 110% nałóg który trzeba szybko zwalczyć
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata