zakrapianie oczu atropiną

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 12 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2010
  • 84 / / 0


Niedawno musiałem stosować krople Tropicamid 0,1% po poparzeniu chemicznym oczu. Nie wiem jaki wpływ na to miał fakt że spożywałem wtedy spore ilości kurkumy, ale krople działały bardzo pozytywnie, zwłaszcza po 2-3 zakropieniach.
Momentalnie wchodziło lekkie euforyczne pobudzenie, chęć tańczenia, zwiększona pewność siebie i lekki nieogar w gadce. Efekt bardzo wyraźny (po kilku kropieniach również dla ludzi z zewnątrz), trwał 1-2 h. Ze względu na te efekty stosowałem je nieco częściej niż powinienem. ;)
Zszedłem do normalnych dawek i częstotliwości po kilku dniach - tolerancja skoczyła, a nie chciałem żeby rozsadziło mi gałki oczne od kropienia 10x pod rząd. :-p
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 50 / 3 / 0


źrenice jak 5zł

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

"Przerażeni turyści patrzyli z osłupieniem"

Wszystko trwało nie dłużej niż 3 minuty. Plaża na Costa del Sol w Hiszpanii zamieniła się w "port" przemytników, którzy załadowali narkotyki na motorówkę i odpłynęli.
Posty: 12 Strona 2 z 2
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości