4-CMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
  • 157 / 3 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
1-(4-chlorofenylo)-N-metylopropan-2-amina
https://en.wikipedia.org/wiki/Para-Chlo ... mphetamine

Jeden vendor dał cynk że chce to sprowadzić, ale jakoś mnie nie kręci. Jest jakieś info na googlach znikome. Może tu się zbierze więcej opinii lub czy warto na to czekać. 4 FMA to hit nie do podrobienia jak do teraz którego nie idzie nigdzie dostać.
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2015 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
Rejestracja: 2011
  • 765 / 123 / 6

Para-chloroamfetamina (4-CA) figuruje na Wikipedii jako neurotoksyna. Niszczy głównie neurony serotoninergiczne. Nie inaczej będzie z 4-CMA, która nie dość, że aktywniejsza, to jeszcze metabolizuje się do 4-CA. W grupie halogenopodstawionych amfetamin wspomniana 4-FMA jest o tyle wyjątkowa, że pozbawiona potencjału neurotoksycznego - chloropochodne/bromopochodne/jodopochone niestety są już mocno szkodliwe. Trzymaj się od tego z daleka!

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Tarnowskie Góry: Szukali skradzionych ukulele, a znaleźli narkotyki

Policjanci z wydziału kryminalnego w Tarnowskim Górach zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież 12 sztuk ukulele. Podczas przeszukiwania mieszkania mężczyzny, funkcjonariusze oprócz instrumentów, znaleźli także marihuanę.
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 63 / 0

A ja tam i tak bardzo chętnie to stestuje ^_^ Coby cpunskiego CV powiekszyc o kolejną pozycję no i w sumie też z tego powodu iż to fkońcu metamfetamina więc nie ma chuja żeby nie było minusie w działaniu :P A poza tym po jednym przyjebaniu tego czy przerobieniu 1g przecież nie rozjebie sobie w całości pozostałych moich nełronów...
Całego gjeta nie mam raczej nawet ochoty testować ale myślę ze jakiegoś ssmpelka abo 0.25g / 0.5g to bym chętnie przytulil &-D
Rejestracja: 2010
  • 1363 / 61 / 25

Rzeczywiście, substancja toksyczna. Ale czego ćpuny dla fazy nie walą.
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 1099 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości