4-CMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 154 / 2 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
1-(4-chlorofenylo)-N-metylopropan-2-amina
https://en.wikipedia.org/wiki/Para-Chlo ... mphetamine

Jeden vendor dał cynk że chce to sprowadzić, ale jakoś mnie nie kręci. Jest jakieś info na googlach znikome. Może tu się zbierze więcej opinii lub czy warto na to czekać. 4 FMA to hit nie do podrobienia jak do teraz którego nie idzie nigdzie dostać.
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2015 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
  • 767 / 120 / 6

Para-chloroamfetamina (4-CA) figuruje na Wikipedii jako neurotoksyna. Niszczy głównie neurony serotoninergiczne. Nie inaczej będzie z 4-CMA, która nie dość, że aktywniejsza, to jeszcze metabolizuje się do 4-CA. W grupie halogenopodstawionych amfetamin wspomniana 4-FMA jest o tyle wyjątkowa, że pozbawiona potencjału neurotoksycznego - chloropochodne/bromopochodne/jodopochone niestety są już mocno szkodliwe. Trzymaj się od tego z daleka!

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Kijów: Izraelski baron narkotykowy zbiegł podczas ekstradycji

Kilka minut przed zaplanowaną ekstradycją na lotnisku Boryspol w Kijowie z rąk ukraińskich policjantów w tajemniczy sposób zbiegł znany izraelski handlarz narkotyków – poinformowały w piątek izraelskie i ukraińskie media.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

A ja tam i tak bardzo chętnie to stestuje ^_^ Coby cpunskiego CV powiekszyc o kolejną pozycję no i w sumie też z tego powodu iż to fkońcu metamfetamina więc nie ma chuja żeby nie było minusie w działaniu :P A poza tym po jednym przyjebaniu tego czy przerobieniu 1g przecież nie rozjebie sobie w całości pozostałych moich nełronów...
Całego gjeta nie mam raczej nawet ochoty testować ale myślę ze jakiegoś ssmpelka abo 0.25g / 0.5g to bym chętnie przytulil &-D
  • 1403 / 53 / 25

Rzeczywiście, substancja toksyczna. Ale czego ćpuny dla fazy nie walą.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata