san pedro - szczepki

Wszystko o kaktusach - metody przyrządzania, uprawa, odmiany, opisy działania

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 44 / / 0

siema.
mam pytanie, potrzebuje zeby ktos mi napisal ogolnie jak wziasc z kaktusa San Pedro szczepke ??
mnie wiecej kminie ale chyba za duzo roznych informacji znalazlem na necie, co kaktus to inne kolce :P , wiec fajnie by bylo miec w glowie informacje poskladane w pomocna tresc zamiast smieci ktore sa bezurzyteczne.
  • 490 / 1 / 0

Zrób zdjęcie jak wygląda twój okaz.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Plantacja marihuany w Lubiczu. Surowy wyrok się utrzyma? Obrońcy plantatorów walczą w SA w Gdańsku

Gdy CBŚP wkroczyło do hali produkcyjnej w Lubiczu pod Toruniem, odkryli w niej super aparaturę, pół tysiąca "dorosłych" krzaków i narkotyki warte ponad pół miliona zł. Plantatorzy recydywiści usłyszeli już surowe wyroki, ale ich obrońcy walczą w apelacji.
  • 45 / 1 / 0

przetnij w połowie poczekaj aż przeschnie część która została w doniczce jak i cześć odcięta.
odciętą cześć po ok tygodniu wsadź do piaszczystej ziemi i podlewaj raz w tygodniu ale tak aby w ciągu dnia wyschło (musi być podłoże suche aby nie zaczął gnić) wkrótce pojawia się korzenie a z pozostałego obciętego kawałka (wcześniej ukorzenionego odbije nowy kaktus którego będziesz mógł oderwać po kilku miesiącach i również ukorzenić. na ,,rane" można posypać aktywnym węglem (takim z apteki w tabletkach)
Wróć do „Kaktusy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata