Amfetamina-Tolerancja

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 22 / / 0

Czy branie alfy-pvp na zmianę z fetą podnosi tolerancje na samą amfetaminę w jakimś większym tempie niż branie samego scierwa ? Przez ostatnie dwa tygodnie trochę poimprezowałem ze stymulantami (były jeszcze jakieś b/k), przez jakieś 12-14 dni regularnie zapychałem nosek (no melanż człowieka poniósł, który wrócił do miejscowości w której studiował) do tego mało nieregularnego snu + 1/2 posiłki dzienne + alkohol i oczywiscie jakieś palenie, którym próbowałem kilkukrotnie zbijać bomby. Wiem, że źle zrobiłem i umoralniania naprawdę nie potrzebuje.

Interesuje mnie jak i czy możliwym jest, żeby oprócz regeneracji organizmu obniżyć tolerke na amf do następnego weekendu, żeby pokopało na imprezie. Czy wymagana jest jakaś dłuższa przerwa a miksowanie stymulantów (oczywiscie w ramach rozsądku jakotakiego) źle robi na efekty działania samego ścierwa. Może warto, żebym coś konkretnego jadł, w jakiś sposób oczyszczał organizm ?

Jakość amf jak dla mnie - więcej niż zadowalająca. Podłapałem kontakt do gościa, którego pewnie mógłbym być wnukiem :D, facet ma sporo tego towaru wiec obstawiam, że jakość w miare stała. To właśnie przez to małę odkrycie "tak mi się poleciało" i przypomniały się człowiekowi lata wstecz. Po prostu zastopowałem bo trzeba się ogarnąć, ale chciałbym żeby następnym razem też włosy stawały dęba :)
Użytkownik nieaktywny
  • 95 / 1 / 0

Ja biorę 20 mg ścierwa co 2-4 godziny, tolerancja wzrasta tak po 5 dniach i obniżam ją pieprzem oraz kurkumą. Oczywiście można także DXM'em i na pewno to zastosuję za jakiś czas. ;) Dodatkowo dzięki pewnemu użytkownikowi tego forum oraz moich badaniom mam sposoby na zmienienie niektórych rzeczy po przyjęciu fety.
Osobiście nie rozumiem takiego obsesyjnego furania, niespania kilku nocek z rzędu. Chore.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Posłanki Razem: Brakuje marihuany. Piszą do ministra

Czy Ministerstwo Zdrowia podjęło kroki, by zdiagnozować przyczynę i jak najszybciej rozwiązać problem braku dostępu do medycznej marihuany? - piszą do ministra zdrowia posłanki Razem Magdalena Biejat i Marcelina Zawisza.
  • 36 / 2 / 0

Tak jestem ciekaw bo furkam od tyg 6 nocy. impreza plus 3 nocki bez snu. Towar byl bardzo mocny i z najleprzego zrodla. Pierwsza sztuke zarlem przez 2 dni
  • 36 / 2 / 0

Ja mam 6 dniowy maraton. Nie spalem 3nocki. Potem śpię normalnie jesc i spac 5 godzin na dzien. Ale mimo ze towar byl perfekt. To 1 sztuke mialem na dwa dni druga na poltora, na dzis nie wiem czy 2 starczy tym bardziej ze nos mi nie wyrabia. I bomba leci a tepo moge zmniejszyc za 2 dni. Bo do tej pory musze byc mega aktywny i na zwal nie czasu
  • 267 / 14 / 0

organizm wycieńczony to i więcej ścierwa trzeba. Odpocznij gościu bo się zajedziesz. Bombki sobie daruj, dużo słabsza faza jak nos nie wyrabia(swoją drogą tyle ścierwa przerobiłem a nos mi zawsze wyrabiał) to zostaje Ci PR i IV.
  • 36 / 2 / 0

No coz dzis juz zjazd i to taki na maxa jakos go musze przetrwac by sie nie odwodnic plyny leca przez moj uklad pokarmowy jak kanaliza ale licze ze dam rade
  • 1 / / 0

Po odstepie dwóch dni wziecie tego samego wywołuje już tylko sennosc ....dlaczego??
  • 127 / 2 / 0

A czy ktoś z Was zaobserwował może zbawienny wpływ mj na moc kolejnej kreski? Czy już sobie wkręcam w ten zaorany łeb?;)
Ja mam życiowy dylemat: Popołudniu zaczynam sprzątać jedno mieszkanie i przewozić rzeczy, jutro do roboty i popołudnie znów spędzone na sprzątaniu drugiej chaty i przewozach ruchomości i chętnie bym się wspomogła...
Ale znów piątkowy wieczór zapowiada się sympatycznie a po dwudniowym wdupianiu już go sobie raczej nie umilę wyjebaniem z butów...
Dobrze myślę?
Ech, w sumie nie wiem po co pytam, nie można mieć wszystkiego ;p
  • 486 / 20 / 0

Moim zdaniem władek w ciągu bardzo dobrze działa :D Potrzeba do tego rzecz jasna odpowiednich dawek
Nie zapomnij o jedzeniu i piciu, powinno być git.
  • 2868 / 244 / 0

chojrakowa pisze:
Ale znów piątkowy wieczór zapowiada się sympatycznie a po dwudniowym wdupianiu już go sobie raczej nie umilę wyjebaniem z butów...
Dobrze myślę?
Ech, w sumie nie wiem po co pytam, nie można mieć wszystkiego ;p
Feta ma to do siebie ze zawsze klepie, wystarczy zjesc tylko troche wiecej i wyjebie Cie z butow na pewno :)
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 622 uczestników Wejdź na czata