5-MBPB

Moderator: Stymulanty

• 87 / 1 / 0

1-(benzofuran-5-ylo)-2-(N-metyloamino)butan
5-mbpb.png
Pojawiło się takie coś u jednego z vendorów. Jakieś opinie? ktoś testował? Podaje strukturę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 82 / 6 / 0

mam 200mg 5-mbpb, tylko ile tego teraz zapodać skoro nie ma żadnych informacji na temat tej substancji ? :/

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Są nowe narkotesty. Potrafią wykryć narkotyki których dotychczas nie wykrywały

Nowy test pozwala wykrywać obecność heroiny i innych opioidów w wydychanym powietrzu – informuje "Journal of Breath Research”.
  • 2 / / 0

Ja bym spróbował maksymalnie 100mg na początek, ale wcześniej próbę uczuleniową warto zrobić :nolove:
  • 2609 / 134 / 0

Znalazłem w necie jedynie takie coś:
A few people on a Swedish message board I frequently visit reports that 5-MPBP is very euphoric IV, and even orally/nasally. Some report that it isn't very euphoric orally/nasally. Hallucinations in form of a color-explosion, and brighter colors, on a dose of 130 mg IV was also reported on this message board.
Jednak tak jak poprzednicy - zalecam ostrożność, mieć benzo pod ręką i po próbie uczuleniowej celować w 100mg dojapnie.
  • 82 / 6 / 0

Dobra, w imię badań przyjąłem około 50 mg 5-mbpb donosowo. Szczypanie w nosie jest, ale delikatne. Po 15 min. zacząłem czuć delikatną, taką nie nachalną i przyjemną symulację, dodatkowo smyranie serotoniny też jest wyraźnie wyczuwalne. Myślę że dojapnie przyjęcie 200mg mogło by zniszczyć system jak 5-APB. Sort z lasu
  • 324 / 19 / 0

@up Mniemam że tolerki nie masz?
  • 82 / 6 / 0

@up Ostatnio w grudniu było 3mmc, a tak to nic, do wczoraj.
  • 314 / 8 / 0

Mogłeś spróbować oral, jest szansa że było by znacznie lepiej.
Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 6 / 0

Zrobiłem testo
70mg oralnie
tolerka zero

na początku takie uczucie, jakby otwierało się coś klatce, jak po 5-MAPB
po 40 min taki trochę fajny humorek, muzyka fajnie wchodzi, przyjemność z grania w lola
  • 324 / 19 / 0

Ile czasu trwalo doswiadczenie i do ilu mg MABP bys to porownal ?
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata