x-NBOxx - Dawkowanie

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 35 / 1 / 0

Tak jak wyżej - jednego dnia pół kartona 25C-NBOMe, dwa dni później cały karton, po którym były delikatne OEVy (takie "smyranie po pisiorku"), i tak samo słabe CEVy. Na moje oko to wypada odczekać te dwa tygodnie dla pełnego zrzucenia tolerki.
  • 31 / 1 / 0

Mnie interesuje dawkowanie 25I-NBOH. Wie ktoś może jak z tą substancją to wygląda?

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.
  • 2828 / 193 / 0

Zacznij od 1mg. Z tego co pamiętam nbohy i I i C zalecało się od 1mg na pierwszy raz. Potem ewentualnie 1,5mg jakby 1mg na prawdę Cię nie zadowolił. Pamiętaj że I potrafi wchodzić do dwóch godzin więc żebyś po godzinie nie dorzucał bo "nie klepie" ;D
  • 31 / 1 / 0

Mam tylko blottery 1,6 mg, będę musiał to jakoś podzielić :|

Lepiej pod ozor, czy na dziąsło?
  • 2828 / 193 / 0

Wiem że temat był ukryty na drugiej stronie jednak mogłeś poszperać :)

Temat ma tylko 3 strony więc przeczytaj a dowiesz się wszystkiego czego możesz się od nas dowiedzieć.

25i-nboh-t36901-20.html
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata