Obrazy przedstawiające wasze tripy

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 806 / 24 / 0

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Syn jako „żywa tarcza”. Niemowlę zostało postrzelone podczas transakcji narkotykowej

Jedenastomiesięczny chłopczyk został kilkakrotnie raniony kulami, po tym jak ojciec zabrał go na transakcję narkotykową. Syn miał służyć jako „żywa tarcza”, która sprawiłaby, że kontrahenci wstrzymają się od stosowania przemocy.
  • 31 / 1 / 0

• 549 / 86 / 0

Ja na początek bez metafory obrazowej, znalazłem chyba wzornictwo, które najlepiej pokazuje moje doświadczenia z psychodelikami:

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

http://atmanspirit.com/wp-content/uploa ... ipebo1.jpg

Taki element jest dominujący nawet przy mniejszych dawkach. Jak jest naprawdę kwaśno, to zaczyna się coś takiego:

Jeśli jest spokojny, to pojawiają się podłużne, powtarzające się formy, wydaje mi się czasem, że płyną i zapadają się w rytm muzyki i oddechów:

http://cdn.wallpapersafari.com/74/40/FLy5fO.jpg

Bad trip: https://images4.alphacoders.com/265/265344.jpg

Duża liczba szaleńczych form, których nie mogę ogarnąć - nie żebym inne mógł, ale tutaj coś mnie przytłacza.

Motyw z zębami ukrytymi wszędzie, nie wiedzieć czemu, ale pojawiają się u mnie gdy doświadczenie staje się niebezpiecznie intensywne. Wizuale przy bad tripie są najdziwniejsze i myślę, że jak tylko on się kończy, to mimo wszystko oceniam to pozytywnie.

Mnogość obrazów, które widzę w trakcie tripa nie pozwala mi opisać tego wszystkiego. Zastanawiające jest to ile najdziwniejszych form może wymyślić taki chory psychicznie skwaszony mózg %-D
  • 2734 / 331 / 0

• 1359 / 44 / 0

@up
To są obrazki. Ale jak zjesz 5 kartonów na ald-52 i walniesz się czymś porządnie w łeb to może będziesz miał takie w głowie.

Ja na tripie wyglądam tak:

W głowie dzieje mi się to:

A tripuję tutaj:

Fajny temat. ^_^
  • 2734 / 331 / 0

Tak, obrazki ? kurwa dzięki, i nie podniecaj się tak tamtym.
  • 1 / / 0

Witam
coś dodam od siebie.
Prace moję

Tyt "Bad Trip"

• 1239 / 20 / 0

;-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 117 uczestników Wejdź na czata