Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 9 / / 0
Ostatnio przy porządkach znalazłem składniki do ayahuaski, które mi zostały jeszcze z 2009 roku kiedy je kupiłem. Sądzicie że po zrobieniu będzie jeszcze działać? Albo chociaż samo MAOI?
  • 38 / 9 / 0
Alkaloidy w ziołach są podobno w postaci soli (a konkretnie winianów), więc jest to bardzo trwała postać. Jeśli tylko surowiec nie został zawilgocony to powinien być w 100% skuteczny.
Mój publiczny klucz PGP
  • 9 / / 0
Wielkie dzięki za odpowiedź! :) Nawet nie wiesz jak mnie teraz rozochociłeś do spróbowania w Nowym Roku ;)
  • 9 / / 0
Jeszcze jedna rzecz. Samego MAOi mam mało. Czy to da się w Polsce gdzieś kupić? Przy czym nie mam na myśli roślinnego, tylko takiego aptecznego choćby.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.