Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 50 • Strona 3 z 5
  • 1760 / 97 / 0
pytanie testowales taki przepis ?
wątpie
robilem vódki/nalewki z cytryn czy wisni i to co opisales mija sie z prawda
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 29 / 3 / 0
wątpie
Wątpić jest rzeczą ludzką.
pytanie testowales taki przepis ?
Nie będę ci mówił, że robienie nalewek to u mnie tradycja a z resztą nic w tym skomplikowanego, bo będziesz znowu "wątpił" :)
robilem vódki/nalewki z cytryn czy wisni i to co opisales mija sie z prawda
Nalewki jakie opisujesz są to typowo rekreacyjne i ograniczają się do wrzucenia odpowiedniej ilości owoców, zasypania cukrem -> jak sok puści zalewamy alkoholem, odstawiamy na x czasu. Tak w skrócie. Nie bawię się już w to bo nie piję alkoholu rekreacyjnie. Nalewka z Ginkgo to nalewka lecznicza jak widzisz za bardzo się nie różni przepis. Polega na podobnych zasadach, więc nie wiem jakie Ty nalewki robiłeś ale zapewne różnią się minimalnie. Jeśli masz jakiś super tajemny przepis to z chęcią się dowiem.
  • 1760 / 97 / 0
wlasnie chodzi o sok ktory pusci z owocow.
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 52 / / 0
coś mało postów w tym temacie o tej ciekawej roślince
Są badania, że Miłorząb działa synergicznie w połączeniu z metylofenidatem i solo też daje jakieś efekty w przypadku ADHD.
Szczególnie ciekawi mnie łączenie Miłorzębu z metylofenidatem, bo mix metylo z noopeptem/piracetamem powodował u mnie "osłupienie".
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25925875
  • 1784 / 30 / 0
Potwierdzam, działa zajebiście z IPH. Z MPH albo 4-f-MPH trzeba bardziej uważać z dawkami. To badanie też widziałem nawet. Ale najlepiej spisuje się ekstrakt.
Uwaga! Użytkownik [Faust] jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 82 / 11 / 0
Dla mnie jedyna działająca metoda zażycia tego specyfiku to herbatka po za zalaniu pół kubka liści. Lekki, ale bardzo przyjemny speed, oczyszcza umysł, poprawia nastrój. Nie zauważyłem natomiast ani doraźnego działania większych dawek ekstraktów, ani tak chętnie reklamowanych długotrwałych efektów które mają się rzekomo pokazać po długotrwałym stosowaniu. Dlatego polecam tylko herbatki z liści, ale trzeba wyczuć dawkę - jak się przekozaczy i zaparzy cały kubek, to już się źle poczujemy. W moim przypadku fatalnie się łączy z innymi stymulantami, efekt podobny do tego jakbyśmy wypili za dużo naparu, tylko jeszczy gorszy - ale być może to też kwestia odpowiedniego dobrania dawek.
  • 1863 / 64 / 80
Re: Gingko Biloba
Nieprzeczytany post autor: Anon »
Jakie jest realne działanie na pamięć? Chodzi mi tylko o ten aspekt. Czy warto to kupować na poprawę pamięci? Działa na poziomie nootropów?
  • 220 / 3 / 0
testowałem 2 miesiące w tabletkach, efekt ? nic nie zauważyłem, być może częste jaraniej mj burzy całą odbudowę szarych komórek, lepszy efekt dał bilomag plus, ginkobiloba+lecytyna+magnez tutaj nastąpiła poprawa nastroju, wczesne wstawanie nie sprawiało mi problemu
  • 216 / 38 / 0
Czy ktoś nadal się bawi w to to? Miałem 2 suplementy z ginko po 120mg to ich w ogóle nie czułem, chce teraz przetestować 240 mg lek Ginkofar Extra ewentualnie mam dostęp do kiepskiej jakości małych dawkach winpocetyny za dużo dużo większą cenę. Próbować czy nie próbować?

Co do kogoś tam pierwszego mix żeń szenia po kilka kapsułek naturrel forte i olimpu dawał widoczną stymulację taki +10% speeda wadą był ból głowy/nerwowość bardzo duża jak po przesadzeniu z jakimś etylofenidatem. (no prawie tak w 50%)
GŁOSUJ NA PARTIE RAZEM JEŚLI CHCESZ DEPENALIZACJI, NIE KUPUJ NIC Z AKCYZĄ!
  • 181 / 22 / 0
Po raz ostatni spyram- czemu testujecie tabsy?
I jak to sie dzieje ze wielu czuje a Wy nie?
Uwaga! Użytkownik Brainnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 50 • Strona 3 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.