Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 89 • Strona 1 z 9
  • 127 / / 0
4Cl-PVP 1- (4-chlorofenylo)-2-(pirolidyn-1-ylo)pentan-1-on dichlorowodorek 1- (4-chlorofenylo)-2-(pirolidyn-1-ylo)pentan-1-on
CAS: N / A
Wzór: C15H20ClNO
Dokładna masa: 265,12
Masa cząsteczkowa: 265,78
Uważa się, że działa w podobny sposób co a-PVP, oddzialywujac jako inhibitor wychwytu zwrotnego noradrenaliny-dopaminy (NDRI)
Cytuje-No no, muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony! moim osobistym zdaniem - klepie mocniej niż oryginał, przerobiłem ponad pół gieta dzisiejszej nocy i efekty overdose dały mi się we znaki - pojawił się atak schizofrenii paranoidalnej, tzw. "predator mode", ale był - o dziwo! - do ogarnięcia, znaczy dużo lajtowiej to wyglądało, byłem w stanie się skupić nawet na innych rzeczach, niż dźwięki i zwidy - czasami się co prawda zawieszałem, ale wiedziałem, że to wszystko jest w mojej głowie i dałem radę nawet to ignorować, ale to jest bardzo subiektywne, bo badam te stany od dłuższego czasu więc być może to nie kwestia tego, tylko mojej wyuczonej psychiki ;)

Nie polecam sniffa... chyba że kogoś bardzo nie lubicie to mu posypcie niech sobie sniffnie ;) gryzie w nos jak Tyson ucho, na szczęście szybko przechodzi ale spływy są okropne :P

Co do vapo - ładnie się topi, ale bez tytoniu daje w gardło jak cholera, wydaje mi się że ktoś chyba niechcący wjebał odrobinę za dużo kwasu solnego przy zrzucaniu chlorowodorku.Aha, no i o 8 gdzieś udało mi się zasnąć, a może o 9? Nie pamiętam, ale dopiero drugi estazolam dał radę mi pomóc... pierwszy praktycznie nie zadziałał, no ale wygląda na to, że dokonałem konkretnego overdosa :P 15-20 mg powinno wystarczyć dla mniej doświadczonych psychonautów na wrzut, dla bardziej doświadczonych... cóż, powiedziałbym, że dawkowanie podobne do a-PVP. http://forum.dopalamy.com/topic/10521-4 ... ntry154086
Dodano strukturę - 30.03.2023 - 909
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Chociaź bym płynął najgorszym ściekiem, Ty mnie nie osądzaj, Bóg zrobi to lepiej.
  • 448 / 13 / 0
Jako stary alfowicz, po paru dniach z 3g hexenu sniff/vapo, dzisiaj poszło chloro. Smak, zapach, wiadomo czego się po chlorze spodziewać. Ale mimo, że chodzę na trybie "więcej się nie da", dojebał. Najpierw od razu, a potem po jakimś czasie mocne ciary. Więcej niebawem.
  • 2451 / 79 / 0
Czyli jak to rozumieć? Jest ok czy kolejny nie wypał jak PV-8 którego vapo poza kurewny roztelepaniem i ciongłom ochotom na dopalenie nie daje , jedynie kurewskie niedoćpanie ? czy może wkońcu cos co może zastąpić alfe?
Rozumiem ze sniffem jebłes też ? napisz cos więcej nt smaku i bólu przy sniffie ? podobnie do 3/4-CMC jest ? czy jeszcze gorzej ?

Daj znac jak najszybciej jak to wypada bo tamtego debila z dopedalamy to nima co traktować na poważnie po tym jak przeczytałem początek jego posta ze ta chloro alfa jest mocniejsza od normalnej alfy lol . i wolgle to czy on jest jebniety ? najpierw kurwa pisze posta ze smak i zapach alfi i ze dym nie gryzie a kurwa w drugim poscie pierdoli ze dym gryzący fchuj i boli jak skurwesyn lol no ja pierdole niech sie kurwa zdecyduje koles..

Aaa w jakiej postaci masz ten sort ? Puder czy może jest juz jakiś kryształ ?
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 481 / 23 / 0
Myślę że to jest podobne do apvp bo dałem ziomkami 1g. Dostałem sampla do zamówienia. Do wódki podobno dobre bo dziś dopiero się odezwał że żyje i że mocne w chuj. Sypal po 40/60mg. Nos ma rozjebany ale mówi że przy alko to mu nie przeszkadzało. Jak wytrzezwieje to dowiem się więcej i napiszę. Bo z najebanym się nie dogadam...
rchiro the best
  • 98 / 1 / 0
Modyfikowany Bigos pisze:
Cnajpierw kurwa pisze posta ze smak i zapach alfi i ze dym nie gryzie a kurwa w drugim poscie pierdoli ze dym gryzący fchuj i boli jak skurwesyn lol no ja pierdole niech sie kurwa zdecyduje koles..
Bo on najpierw mieszał to z tyteksem w lufie, a potem waporyzował na czysto. Do końca nie ogarniam tej logiki, ale najwyraźniej robi to jakąś różnicę. W sumie IPH też na czysto nie daję rady wapować, a w skręconym szlugu spalę.

Bigos, mam nadzieję że jak najszybciej będziesz miał to w łapach, bo chętnie usłyszę twoją recenzję. Generalnie jakąkolwiek recenzję nt. waporyzacji tego, zwłaszcza znośności dymu, bo nie lubię mieszać z tytoniem.. Jakoś tak bardziej zaśmierdza kible %-D

@drpepper, a ty osobiście nie próbowałeś?
Prepare to be liberated.
Freedom as though your actions have no consequences;
confidence as though the world exists solely for you to conquer.
  • 448 / 13 / 0
No więc... Podtrzymuje hipotezę, że może nawet jest mocniejsza od matki oryginału, albo chociaż zbliżona, gdy opisuje wapo. W kwestii sniffu, nie miałem możliwości ocenić, bo byłem po 3g hexa. JEDNAKŻE mówimy tu o tych samych dawkach, które w przypadku chloru... są brakiem instynktu samozachowawczego. Wapo bezpośrednio jest trudne o tyle, ze naciąga na wymioty,gryzie, boli i ogólnie czujesz się struty na samym wejściu (tak jest już po pierwszym buchu). Od razu zaznaczam, że 3cmc i 4cmc nie próbowałem. Z tytexem zapewne znosne, więc sprawdzę. Nie polecam w domu, smród może siedzieć bardzo długo. Sniff ustawia tryb "wszędzie czuję tylko chlor" i oczywiście kreska wyciska zły. Sort w suchym pudrze. Z zapachem i smakiem alfy nie ma to nic wspólnego. Czuć jedno - cholernie dużo chloru.
  • 43 / 2 / 0
Dostałem tą substancję jako gratis do zamówienia. Stymulantów ogólnie rzecz biorąc nie lubię zbytnio, ot czasem jak mam za dużo do zrobienia a za mało czasu. alfy nigdy nie próbowałem, ale postanowiłem spróbować tej substancji. Na pierwszy raz poszło 20 mg oralnie, po około 10-15 minutach wystąpiły pierwsze efekty, co ciekawe nie doświadczyłem stymulacji, tylko taki dziwny nieogar i niechęć do robienia czegokolwiek (coś jak reakcja paradoksalna na pewne związki). Kilka dni później postanowiłem dać tej substancji drugą szansę i poszło 30mg również per oral. Tym razem wystąpiła nienachalna stymulacja dająca energię do działania oraz lekka poprawa humoru. Porównując z metkatem, którego raz na ruski rok sobie przyrządzę to ta substancja wypada blado. Po kocie czuję ogromną energię zdolną przenosić góry oraz dziką satysfakcję z każdej podjętej czynności. Próbowałem również waporyzować, ale odradzam (przynajmniej w postaci chlorowodorku), dym jest strasznie żrący i dostałem ataku astmy oskrzelowej (która notabene nie męczyła mnie już od przynajmniej roku, mimo że regularnie pale fajki). Podsumowując substancja jest fajna jako nienachalny stymulant, orzeźwia i rozjaśnia umysł. Da się również efektywnie uczyć będąc pod wpływem. Może i tkwi w niej jakiś większy potencjał, ale pewnie przy dawkach, które powodują wiele efektów ubocznych...
Skoro tak niewiele już pozostało
Wyruszmy ścieżką zatracenia
Wejdźmy głębiej i głębiej
A gdy ciemność zamknie się nad nad naszymi głowami
Zdamy sobie sprawe że nie ma już nas
Zostało tylko zatracenie...
  • 481 / 23 / 0
Nie latam na hardcorowych stymulantach. Wole lekkie eyforyki niz wypierdol w kosmos. alfa zmieszana z nebem dała mi taki kosmos na pare dni że zrezygnowałem z takim hardcorem %-D
rchiro the best
  • 495 / 56 / 0
Ktoś napisze konkretnie jak to działa i jak ma sie do apvp? Sniff mnie intetesuje
  • 448 / 13 / 0
Konkretnie to ciężko ustalić. Przetestowałem ponownie, ale bez towarzystwa innych rzeczy i ciężko powiedzieć, czy są jakieś efekty poza nachlorowaniem organizmu. Wapo dla tych, którzy chcą wypluć płuca i podrażnić organizmy w całym otoczeniu (broń chemiczny boże w mieszkaniu). Po oralu poczułem się struty chlorem. Póki co na razie nie ma - tym lepiej dla ludzi. Jest hipoteza, że to od 4f-pvp wiele nie odbiega, ale potwierdzę za parę dni.
ODPOWIEDZ
Posty: 89 • Strona 1 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.