4F-NEB; 4-Fluoro-N-etylonorbufedron

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

4F-NEB (4-fluoro-N-etylonorbufedron)
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
alfa-(etyloamino)-para-fluoromaślanofenon

Niestety nichuja nie moge znaleźć pełnej nazwy tego związku ani numeru CAS, zresztom nawet wzór strukturalny podjebalem ze sklepu i letko w pajncie wyczyscilem takze fajnie by było jakby ktoś znalz abo narysowal wzórek tego cudeńka. Bardzo jestem ciekaw fluurowej wersji NEB który był jednym z moich i nie tylko bjeda-ketonów. Tyko chuj wie czy to nie bedzie taka sama porażka jak np. przechujowe 4F-aPVP...

Edit: jednak znalazłem ladny wzor i juz poprawiłem zdjecie w poscie.
  • 1662 / 176 / 0

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Opakowania na marihuanę typu “potrzyj i powąchaj” – najnowszy trend w branży konopnej?

Opakowanie marihuany typu “potrzyj i powąchaj” może być najnowszym trendem w branży konopi indyjskich. Wniosek o patent dotyczący koncepcji pojemnika na konopie indyjskie został opublikowany w czwartek przez Urząd Patentowy i Znaków Towarowych USA.
  • 13 / / 0

Substancja dziala. Taki spid podobny do NEB. Niestety strasznie wjezdza na serducho. Tylko dla szczurow z mocnym sercem.
  • 1774 / 139 / 0

To jest już do kupienia w Polsce?
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

nie ale wpisz w duckduckgo to znajdziesz jeden sklep ktory to oferuje
  • 39 / 1 / 0

obywatelpolak pisze:
Substancja dziala. Taki spid podobny do NEB. Niestety strasznie wjezdza na serducho. Tylko dla szczurow z mocnym sercem.
Można coś więcej? Jakąś euforia?
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata