Difenhydramina - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 148 Strona 12 z 15
Rejestracja: 2015
  • 505 / 26 / 0


jest delirantem i jednoczesnie antychistaminą wspaniale laczy sie z kodeiną do tego jak jemy thiocodin to paracetamol zawarty w apapie noc dodaytkwo wzmacnia kode
Rejestracja: 2010
  • 1022 / 48 / 0


No właśnie słabo się łączy z kodeiną jak i z innymi opioidami. Nie rozumiem jak można mówić o wzmocnieniu ich działania, kiedy antyhistaminy tego nie robią, z wyjątkiem prometazyny, gdzie jest wzmocnienie kodeiny poprzez indukcję enzymatyczną.

Pamiętam jak na zero tolerce pierwszy raz próbowałem połączenia aviomarin+PST. Po prostu sen mnie zmorzył i przespałem najlepszą część fazy. A jak cię nie zmuli do snu, to antycholinergiczne działanie obniży sprawność mentalną.

Za to świetnie się sprawdza jako Apap Noc - jak sie porobię za mocno opio i nie mogę spać, to jedna tabletka pomaga zasnąć.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Próbują przemycać narkotyki dla więźniów „na wrzutkę”

Przemytnicy coraz częściej decydują się przerzucać nielegalne substancje przez mury opolskich zakładów karnych.
Rejestracja: 2014
  • 1332 / 50 / 0


^ Chyba tak właśnie jest. Łyknąłem 3 apapy noc do kody i w sumie nie czuję żeby działanie było lepsze, tylko bardziej w stronę większego zamulenia i ogólnie ujebania, ale nie wpływające pozytywnie na fazę. Albo może się zasugerowałem tym, że tak czytałem, a ogólnie jestem zmęczony, w sumie pewności nie mam
Rejestracja: 2013
  • 889 / 38 / 0


Czy są jakieś skutki uboczne codziennego ładowania 2-3 tabletek na sen?
Rejestracja: 2010
  • 1022 / 48 / 0


@jarekjurek difenhydramina/dimenhydrat nie wykazuje żadnego wzmacniającego działania na opiaty. Jedynie prometazyna wzmacnia kodeinę poprzez indukcję enzymu przerabiającego ją do morfiny.
@Sinnis po prostu zanika działanie nasenne. Wedle badań, difenhydramina traci swoje właściwości nasenne już 3ciego dnia brania standardowej dawki leczniczej (nie jest lepsza od placebo).
Rejestracja: 2012
  • 308 / 15 / 0


Czy po tej D. następnego dnia jest jakakolwiek zmuła, kac lub delikatna zwałka? Czy da się obudzić po tym wypoczętym i czy wpływa to na gorszy sen?
Rejestracja: 2012
  • 308 / 15 / 0


Po spaniu 3h w nocy, całym dniu na 1g kofeiny bezwodnej, noopepcie, oxiracetamie i nikotynie, zjadłem 50mg difenhydraminy i elegancko mnie znużyło i położyło do snu.
Nie wiem, od czego to miałem, ale jak wstałem rano, to oczy miałem tak "zajebane" jak po dobrej ilości palenia %-D

Proszę o scalenie, bo dwa posty pod sobą mam, a edycja już nie działa.
Rejestracja: 2013
  • 889 / 38 / 0


teabadger to bzdura wg mnie, biorę już baardzo długo te 2-3 tabletki dziennie i wciąż mnie bardzo dobrze usypia, i bynajmniej nie jest to placebo bo jąk się rozkreci to nie moge ustac na nogach.

rano jest zmula ale branie noopeptu całkowicie ja wyeliminowalo.
Rejestracja: 2010
  • 147 / 1 / 0


Machro pisze:
Bardzo dziwne sny są po tym, ktoś jeszcze zauważył?
Ćpio właśnie w apapie,czy tam gdzie jest dostępne. Mi już sama czysta D uśpiła na całą noc. z miksami do grama D + benzo alko koka, to już w ogóle dziwnie działa. Sny popierdolone, tudzież realne zwłaszcza w miksach z benzo. Budzenie i ślinienie się na ścianie i rozmowa o paście do zębów której kupiłem w niemczech jest nie dobra hahah.
Ale mimo wszystko nie wiem na co i jak to działa, mam lepsze samopoczuczie i lepiej się czuję, lepiej zasypiam. Mam w paczce czyste 50mgx 20, tylko tak dają. Nie mowię , że jakbym nie miał dostępu do czystej D to bym nie biegał po aptekach z konsultacjami do D.
Rejestracja: 2013
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0


Skąd typo to ogarniał? jakiś pomysł?
Posty: 148 Strona 12 z 15
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości