Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 709 • Strona 1 z 71
  • 1988 / 103 / 0
o-pce.gif
CAS: 85232-21-2
IUPAC: 2-​(ethylamino)-​2-​phenyl-​cyclohexanone
Nazwy: 2`-Oxo-PCE; O-PCE; 2-DCNEK; DMXE; etycyklidynon; desmetoksetamina

Jest to pochodna PCE (etycyklidyny) tudzież analog MXE pozbawiony grupy metoksy. Substancja nie jest pochodną 3-MeO-PCP.
Pojawiło się u jednego z zagranicznych vendorów pod wprowadzająca w błąd nazwą 3F-MeO-PCP.
Na razie nie ma jeszcze żadnych raportów o tej substancji. Pamiętajcie by zaczynać od mikro dawek.


Sugerowane dawkowanie na podstawie pierwszych raportów:
Próg kilka mg
Lekko 5-10mg
Średnio 10-15mg
Mocno 20-25mg
Bardzo mocno 30+mg

2015 wrz 01, 12:14 / scalono - surv

etycyklidynon akurat wziąłem z BL, gdzie ktoś wpadł na ten sam pomysł co ja - nazwał tę substancję 2-Oxo-PCE.
Nazwa Chińczyków sugeruje, że jest to pochodna 3-MeO-PCP z dołączonym gdzieś (gdzie?) fluorem. Pisałem o tym vendorowi i otrzymałem informację, że "taki jest brand name", a na moją ripostę, że to nie jest profesjonalne, wprowadza zbędny chaos w środowisku ludzi związanych z RC i to tak samo jakby sprzedawali mefedron jako MDMA, odpowiedzieli, że "oni tylko śledzą rynek i nie będą zmieniać nazw nadanych przez Chińskich odkrywców". Ręce opadają.
Mieliśmy już masę takich przypadków wśród stymulantów, wśród dyso było E-MXE zamiast MXM (3-MXM), 2-MeO-ketamine zamiast 2-MeO-2-deschloro-ketamine czy po prostu 2-MXM (ale MXM pojawiło się później) oraz mistrzostwo świata czyli kojarzące się z MXE MXP zamiast 2-MeO-DPD.
Może wśród stymulantów to jeszcze ma jakiś marketingowy cel, ale rynek dysocjantów jest trochę inny i ludzie raczej wiedzą czego szukają i 10 razy pomyślą zanim walną pierwszy raz coś nowego i nieznaznego. Wyjątkiem jest typ który zapodał na oko 70-100mg 3-MeO-MPC for the first time i gdyby nie SOR to by go już nie było na tym świecie.

A tymczasem jestem ciekaw pierwszych raportów z 2`-Oxo-PCE - z pewnością ich źródłem będzie wątek na BL.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2016 przez scr, łącznie zmieniany 7 razy.
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 259 / 37 / 0
2-oxo-PCE bylo juz kiedys badane. Mniej wiecej w tym samym okresie co powstala metoksetamina. W notatkach mam zapisane, ze dziala bardzo krotko 45-70 minut. Wykazuje silne wlasciwosci przeciwbolowe. Na receptory NMDA dziala slabo, glownie odzialuje z receptorami opio. Dawka aktywna zaczyna sie od 20 mg. W praktyce wiekszosc osob musi zjesc duzo wiecej. W dzialaniu barziej przypomina morfine niz ketamine. Mam na mysli strukture o ponizszym wzorze:
[ external image ]
Inna, czest spotykana nazwa to deschloro-N-etylketamina.
  • 1988 / 103 / 0
Czangwej pisze:
2-oxo-PCE bylo juz kiedys badane. Mniej wiecej w tym samym okresie co powstala metoksetamina. W notatkach mam zapisane, ze dziala bardzo krotko 45-70 minut. Wykazuje silne wlasciwosci przeciwbolowe. Na receptory NMDA dziala slabo, glownie odzialuje z receptorami opio.
No to słabo jak działa na opio :(
3-HO-PCP też działa na opio i źle wspominam próbę z paroma mg tej substancji.
Czangwej - o jakich badaniach piszesz? Podeślesz mi na priv? Bardzo interesują mnie badania wszelkich arylcykloheksylamin, zwłaszcza tych które nie były jeszcze dostępne.

BTW - poprawnie to będzie 2-deschloro-N-ethylnorketamine. NEK też ma zrąbaną przez Chińczyków nazwę, bo to powinien być NENK ;)
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 259 / 37 / 0
Testowali to na sobie ludzie dla ktorych punktem odniesienia bylo PCP. Nakowcy akademiccy tez to kiedys robili. Dla nich punktem odniesienia byla morfina. Poszukam oryginalnego artykulu i podesle.

Ciekawe, bo wiele osob mowi, ze jak aktywnosc pochodnych fencyklidyny jest przesunieta w kierunku opio, to dzialanie jest lepsze.
  • 1988 / 103 / 0
Wiesz, ja opio w ogóle nie używam - parę razy w życiu koda i tramal. Nie moja bajka, chociaż lata temu tramal był fajny w miksie z alkiem i innymi imprezowymi używkami.

Co do disso to IMO najlepsze są te które działają na sigmę oraz dopaminę i/lub serotoninę. Z arylcykloheksylamin to testowałem niewiele, bo jedynie 3-MeO-PCP, 4-MeO-PCP, 3-HO-PCP, MXE, MXM, NEK i K, na opio działają na pewno 3-HO-PCP i K, które dla mnie są dużo mniej ciekawymi disso od MXE czy 3-MeO-PCP, które to akurat na opio nie działają.

No zobaczymy, ale z tego co piszesz to szału niestety nie będzie.

Swoją drogą to mam kilka pomysłów na nowe, potencjalnie dobre arylcykloheksylaminy, jakby ktoś z Was miał kontakt z labem który jest zainteresowany takimi strukturami to prosiłbym o kontakt na PM.


EDIT - z drugiej strony to o MXE też na początku mówiono, że działa na opio, co okazało się być nieprawdą. Czy ta informacja o działaniu na opio wynika z przypuszczeń na bazie doświadczenia czy z badań oddziaływania 2`-Oxo-PCE na poszczególne receptory?
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1628 / 189 / 0
33mg - za mocno dla kogoś kto nie lubi dysocjacji. Donosowo wchodzi w 5min, wjazd czuć po minucie jak nie szybciej. Dysocjacyjny terror. %-D
  • 137 / 8 / 0
Oralnie robi?
  • 88 / 3 / 0
Żaden z polskich vendorów nie zapowiadał tego wynalazku?
  • 595 / 46 / 0
artur019 pisze:
33mg - za mocno dla kogoś kto nie lubi dysocjacji. Donosowo wchodzi w 5min, wjazd czuć po minucie jak nie szybciej. Dysocjacyjny terror. %-D

No tak patrze że na stronie jednego ze sklepów pojawił się komunikat/ostrzeżenie/chwyt marketingowy jak zwał tak zwał

"This product is relatively potent and has roughly a bit more than double the potency of Methoxetamine!
Research results so far have been very promising!"
  • 185 / 9 / 0
artur019 pisze:
33mg - za mocno dla kogoś kto nie lubi dysocjacji. Donosowo wchodzi w 5min, wjazd czuć po minucie jak nie szybciej. Dysocjacyjny terror. %-D
Dasz radę napisać coś więcej ? Jak długo trwa ten stan , boli przy podaniu , czy raczej gładko jak przy MXE ? Jak wygląda ten "Dysocjacyjny terror " ? Hole jak po MXE / KET , DXM'owe kryształowe światy, czy raczej miszmasz opio/dyso , jak przy MXP/DPH ? Wie ktoś coś na temat dostępności ?
ODPOWIEDZ
Posty: 709 • Strona 1 z 71
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.