GBL/GHB - skutki prozdrowotne

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

666

Użytkownik nieaktywny
  • 368 / 10 / 0

Po kilku dniach czyszczenia felg zniknął katar, który mnie długo męczył. Aha, nie ma zakwasów i bólu nóg (dużo chodzę).
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

Negatywne Wibracje pisze:
Mój życiowy rekord-1okg+, z 67 na 77kg w niecałe trzy tygodnie. Jasne powiecie, woda i treść jelitowa w większości, ale po odstawce spadła do 74kg i się trzyma.
na czystym gh się robi długie cykle i najczęściej się daje do cyklu coś mocniejszego i nie ma takich przyrostow jak twoje. Tyjesz bo masz zwiększona prolaktynę i co za tym idzie obniżony testosteron co wzmaga apetyt i przybieranie na wadze.

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Prowadził ciężarówkę pijąc alkohol. Miał prawie sześć promili

Przez blisko sześć kilometrów funkcjonariusze inspekcji transportu drogowego ścigali pijanego kierowcę ciężarówki. Kiedy go wreszcie zatrzymali, okazało się, że ma prawie sześć promili alkoholu w organizmie.
  • 42 / / 0

Czy nG może zastąpić paroksetyne w leczeniu depresji ?
  • 1529 / 215 / 0

Pewnie! :diabolic:
Miłej narkomanii. :hug:
  • 31 / 1 / 0

Pytanie do kobiet: Czy GBL ma jakiś wpływ na okres? konkretnie o spóźnienia ewentualnie brak.
  • 105 / 4 / 0

przepioreczka pisze:
Pytanie do kobiet: Czy GBL ma jakiś wpływ na okres? konkretnie o spóźnienia ewentualnie brak.
Oczywiście, że ma! Tak najogólniej, to wszystko zależy od tego, co się robiło po spozyciu...

PS. Sorry, nie mogłem :p
  • 31 / 1 / 0

Sekatorus pisze:
przepioreczka pisze:
Oczywiście, że ma! Tak najogólniej, to wszystko zależy od tego, co się robiło po spozyciu...

PS. Sorry, nie mogłem :p

Heh bardziej mi chodziło o działanie na organizm :-)
Po spożyciu nic się nie robiło co mogłoby doprowadzić braku okr.
  • 1415 / 62 / 0

Negatywne Wibracje pisze:
Mój życiowy rekord-1okg+, z 67 na 77kg w niecałe trzy tygodnie. Jasne powiecie, woda i treść jelitowa w większości, ale po odstawce spadła do 74kg i się trzyma.
Wpierdalasz jak swinia pewnie to i waga w gore. Huj z tego jak pewnie to sam tluszcz wiec nie ma czego zazdroscic.

Ale mozliwe tez ze genetycznie masz teraz "zmężnieć".
  • 105 / 4 / 0

przepioreczka pisze:

Heh bardziej mi chodziło o działanie na organizm :-)
Po spożyciu nic się nie robiło co mogłoby doprowadzić braku okr.

Przepioreczko, ja Ci tylko tak ze swego doświadczenia moge i to niewielkiego. GBL wplywu na okres nie ma. Jak go nie mialem, tak nie mam :-P

Edytka: A tak serio to jeśli z kimś sypiasz, to zrób sobie test - 7PLN w aptece? Jeśli nie sypiasz, to tym bardziej się nie przejmuj, to normalne że czasami może się opóźnić nawet kilkanaście dni. Kobiety tak mają.
Użytkownik nieaktywny
  • 705 / 5 / 0

Znajome pijące giebla nie zauważyły jakiś szczególnych zmian w okresie z tego powodu.
Tylko zaznaczam, że to nie było 24/7, tylko od czasu do czasu. No, dobra, bardzo bardzo rzadko szły "ciągi" 1-2 dniowe.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata