GBL/GHB - skutki prozdrowotne

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

666

Użytkownik nieaktywny
  • 361 / 10 / 0

Po kilku dniach czyszczenia felg zniknął katar, który mnie długo męczył. Aha, nie ma zakwasów i bólu nóg (dużo chodzę).
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

Negatywne Wibracje pisze:
Mój życiowy rekord-1okg+, z 67 na 77kg w niecałe trzy tygodnie. Jasne powiecie, woda i treść jelitowa w większości, ale po odstawce spadła do 74kg i się trzyma.
na czystym gh się robi długie cykle i najczęściej się daje do cyklu coś mocniejszego i nie ma takich przyrostow jak twoje. Tyjesz bo masz zwiększona prolaktynę i co za tym idzie obniżony testosteron co wzmaga apetyt i przybieranie na wadze.

Wlk. Brytania otworzy publiczne centrum leczenia uzależnień od gier

W Wielkiej Brytanii powstanie publiczne centrum leczenia uzależnień od gier i internetu, które w ocenie magazynu "Fortune" stanowi "nową erę walki z uzależnieniem od technologii". Działalność placówki zostanie zainaugurowana w listopadzie
  • 42 / / 0

Czy nG może zastąpić paroksetyne w leczeniu depresji ?
  • 1621 / 327 / 0

Pewnie! :diabolic:
Miłej narkomanii. :hug:
  • 31 / 1 / 0

Pytanie do kobiet: Czy GBL ma jakiś wpływ na okres? konkretnie o spóźnienia ewentualnie brak.
  • 105 / 5 / 0

przepioreczka pisze:
Pytanie do kobiet: Czy GBL ma jakiś wpływ na okres? konkretnie o spóźnienia ewentualnie brak.
Oczywiście, że ma! Tak najogólniej, to wszystko zależy od tego, co się robiło po spozyciu...

PS. Sorry, nie mogłem :p
  • 31 / 1 / 0

Sekatorus pisze:
przepioreczka pisze:
Oczywiście, że ma! Tak najogólniej, to wszystko zależy od tego, co się robiło po spozyciu...

PS. Sorry, nie mogłem :p

Heh bardziej mi chodziło o działanie na organizm :-)
Po spożyciu nic się nie robiło co mogłoby doprowadzić braku okr.
  • 1428 / 67 / 0

Negatywne Wibracje pisze:
Mój życiowy rekord-1okg+, z 67 na 77kg w niecałe trzy tygodnie. Jasne powiecie, woda i treść jelitowa w większości, ale po odstawce spadła do 74kg i się trzyma.
Wpierdalasz jak swinia pewnie to i waga w gore. Huj z tego jak pewnie to sam tluszcz wiec nie ma czego zazdroscic.

Ale mozliwe tez ze genetycznie masz teraz "zmężnieć".
  • 105 / 5 / 0

przepioreczka pisze:

Heh bardziej mi chodziło o działanie na organizm :-)
Po spożyciu nic się nie robiło co mogłoby doprowadzić braku okr.

Przepioreczko, ja Ci tylko tak ze swego doświadczenia moge i to niewielkiego. GBL wplywu na okres nie ma. Jak go nie mialem, tak nie mam :-P

Edytka: A tak serio to jeśli z kimś sypiasz, to zrób sobie test - 7PLN w aptece? Jeśli nie sypiasz, to tym bardziej się nie przejmuj, to normalne że czasami może się opóźnić nawet kilkanaście dni. Kobiety tak mają.
Użytkownik nieaktywny
  • 705 / 5 / 0

Znajome pijące giebla nie zauważyły jakiś szczególnych zmian w okresie z tego powodu.
Tylko zaznaczam, że to nie było 24/7, tylko od czasu do czasu. No, dobra, bardzo bardzo rzadko szły "ciągi" 1-2 dniowe.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata