Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 139 • Strona 12 z 14
  • 396 / 34 / 0
Sygnał nadany do V-ów :)
  • 268 / 8 / 0
3-MeOMC nie zostało zbanowane na pewno. Ale nigdzie tego nie widzę bo większość vendorów się pochowała, a nawet przed 1 lipca izo był dostępny tylko u kilku, chyba 2.
  • 1959 / 223 / 0
U więcej niż 2 ;). Mało ludzi to brało bo on był słabszy od trójki i droższy, więc się nie opylało. Teraz to coś najprawdopodobniej przejmie schedę czyememce.
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 828 / 33 / 0
przeciez to gowno ledwo co dziala
Uwaga! Użytkownik PURE GBL jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1904 / 173 / 0
Dużo trzeba tego zajebać żeby coś poczuć?
  • 268 / 8 / 0
@Pure GBL Działa, działa tylko zależy od sortu (albo fantazji vendora, co Ci sprzeda zamiast izometedronu ;) ) Dobre 3-MeOMC działaniem przypomina słabą fete. Chujowe sorty podobno wręcz usypiają.

@Dersu Uzala
izometedron jest dosyć lajtowy więc trzeba tak ze dwa razy więcej sniffem niż np 3mmc, 4 mmc albo fety. Oralnie nie próbowałem.
  • 1622 / 313 / 4
potwierdzam, co sort to loteria... jeden potrafi wystrzelić niemalże jak dobra 3jka, inny działa jak piwo lub w ogóle... albo - organizm w zalezności od "nastroju" sobie uaktywnia ta substancję jak chce - tak na prawdę nie do końca wiemy co to jest i jaki ma wpływ na nasz organizm - podchodziłbym do tej substancji ostrożnie

poważniej zainteresował bym sie nowością 4-MMeOC - widzę tu duży potencjał do badań
Ḑ̵̢̨̨̧̧̡̛̛̯̤̪̫̣̺̘̲̤̺͇͖͉̪̟̻̥̗͕̯̗͇̞͙̭͈̺̯̺̝͓͚͎̻̦̭̮͎͚̪̺̟͖̼̙̥̤̳͙͖̥̱͙̲̹̘͍̺͎̜̜͈̥̩͕̺̬̺͍̲̥̙̱͇͇̱̦̤̠̼̰͋̽̈̇̈̓̒̂̑̍͋̓̐̿͂̑͆̆̀̽̀̓̔̉̇̈̉̎̃̄̍̒͋̽̄̆̿̒̑͛̈́͆̎̃̾̒͋̅̄̍͑̀̑̔́̏̓̏̔̏̊́̐̂̏͆́͒̌̌̏̊̎͑̈́̋̕͘̚̕̕̕̕͘̕͘̚͜͠ͅͅX̷̡̧̨̧M̷̧̛͍͍̘̠͕̯̫̮͕̩̦̳̦͚̺̘̤̟̗͇͓͇͙̞̖̰̹̪̠͐̉̆̽͛̊̔̄̿͆̃̈́͆̓̍̇͜͜͝͝
  • 1959 / 223 / 0
Myślałem że to kwestia mojego popierdolonego organizmu (np. etizolam mnie schizuję), na ale skoro potwierdzasz, to wychodzi na to, że - "organizm w zalezności uaktywnia ta substancję jak chce". Szkoda bo za pierwszym razem działało identycznie jak trójka. :<
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1988 / 103 / 0
Ja miałem jeden sort. Pierwsza dawka zadziałała konkretnie przez nie pamiętam - godzinę może nawet. Dorzutki - nieogar z chujowym speedem przez 20 minut i koniec. Zapodałem po przerwie i to samo - 20 minut średniej fazy i koniec.
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 72 / 4 / 0
dziwne ja miałem sorcik od pojedynczego
5g poszło w nockę
ale działało bardzo podobnie do 3mmc tylko dawki były zdecydowanie większe
generalnie tu większość jest przećpana chyba :D
ODPOWIEDZ
Posty: 139 • Strona 12 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.