DXM/MXE - Czosnek

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 235 Strona 20 z 24
Rejestracja: 2006
  • 1453 / 32 / 0


Dzisiaj zjadłem dwa ząbki cząsku i po 33 minutach wziąłem 300 mg DXM po 4 minutach dorzuciłem jeszcze 60 mg DXM czyli w sumie wziąłem 360 a dodam, że obecnie biorę 420 mg i tak jakoś dziwnie mi się zrobiło po tym DXM tak jakby zmniejszył się efekt stymulujący a efekt psychodeliczny zwiększył się, bo ja ogólnie biorę DXM w celu pobudzenia. I moje pytanie jest takie czy można jeszcze zarzucić dodatkowo 150 mg DXM?
Rejestracja: 2013
  • 32 / / 0


Nic ci to nie da, zmarnujesz tabsy. Odsyłam do FAQ pkt 69.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Terapia heroiną dla uzależnionych w UK

Cleveland Police w północno-wschodniej Anglii startuje w tym miesiącu z programem walki z narkomanią, który polega na podawaniu medycznej heroiny osobom uzależnionym - informuje 'Metro'.
Rejestracja: 2013
  • 85 / 4 / 1


Myślicie że zblendowanie 450 mg z 3-5 ząbkami czosnku to będzie dobry mix ? Plus woda bądź mleko sojowe.
Rejestracja: 2009
  • 1027 / 27 / 0


Myślę, że nie przełkniesz tej mikstury, a nawet jak przełkniesz, to za kilka sekund trafi do toalety (optymistyczny wariant)/na podłogę (wariant realistyczny).
Rozgryź tabletkę Acodinu na próbę i zobacz, jak Ci smakuje :) Chyba, że jesteś nadczłowiekiem bez kubków smakowych, wtedy zwracam honor.

Nie wiem po co w ten sposób męczyć się i udziwniać, nie lepiej zmiksować ten czosnek z majnezem, posmarować kanapkę i już? Przyjemne z pożytecznym.
Rejestracja: 2009
  • 1131 / 54 / 0


Przy wzmacnianiu czosnkiem i grejpem pasuje, zeby owe wzmacniacze byly podane odpowiednio wczesniej. Razem z substancja to troche za pozno. Godzina przed w przypadki czosnku i 4-5 w przypadku owocu.
Rejestracja: 2014
  • 203 / 8 / 0


IAmAhab pisze:
Przy wzmacnianiu czosnkiem i grejpem pasuje, zeby owe wzmacniacze byly podane odpowiednio wczesniej. Razem z substancja to troche za pozno. Godzina przed w przypadki czosnku i 4-5 w przypadku owocu.
Załóżmy taką czysto hipotetyczną sytuacje że chcę dzisiaj żreć dxm. Co można wywnioskować po wątku w którym się znajdujemy chcę podbić jego działanie czosnkiem. Z tego co zaobserwowałeś czosnek przyjąć trzeba minimum godzinę przed przyjęciem aco. A jak sprawa wygląda z maksymalnym czasem działania czosnku? Chodzi mi o to że dajmy na to zjem ząbek czosnku o godzinie 20. o ktorej godzinie zbawienne działanie czosnku przestanie być odnotowywane przez moje receptory jeśli przyjebie dxm np 5 godzin później to efekt bedzie identyczny? po jakim czasie od zażycia czosnku przestaje on podbijać aco? z góry dzięki za odpowiedź
Rejestracja: 2015
  • 1 / 1 / 0


Czosnek powinien działać przez co najmniej trzy godziny, ale lepiej jeść go po wrzuceniu tabsów bo znacznie wydłuża wejście i możesz czekać nawet półtorej godziny po dużej ilości czosnku.
Rejestracja: 2009
  • 1131 / 54 / 0


4-5h to laczny czas oddzialywania na enzymy w przypadku czosnku. Dlatego podalem godzine, bo to czesciowo wynika z czasu potrzebnego na przetworzenie czosnku i wysycenie enzymu, a z drugiej strony pozno podany czosnek moze przestac dzialac podczas, gdy bedziesz ciagle tripowal.
Rejestracja: 2014
  • 203 / 8 / 0


a więc rozumiem ze czosnek zjeść trzeba na około 1 godzine przed planowanym tripem i jego dzialanie utrzymuje sie przez okolo 4-5 h. dobrze rozumiem ze jesli przyjmiemy DXM pięć/sześć godzin od zjedzenia czosnku trip bedzie taki sam jakbysmy tego czosnku nie zjedli?
Rejestracja: 2009
  • 1131 / 54 / 0


Nie zdarzylo mi sie nigdy, ale obstawiam, ze tak.
Posty: 235 Strona 20 z 24
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tukanowy i 2 gości