bk-EDBD; Eutylone

Moderator: Stymulanty

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2006
  • 3255 / 55 / 8


[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
(±)-1-(1,3-benzodioksol-5-ylo)-2-(etyloamino)butan-1-on
https://en.wikipedia.org/wiki/Eutylone

Coś pokroju butylonu, tylko słabsze i mniej stymulujące. Sprawdź sam, załóż temat. Znajduje się na liście substancji aktualnie delegalizowanych przez Ministerstwo Mądrości.
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2015 przez missiv, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2015
  • 20 / 2 / 0


Substancja syntetyzowana w latach 60.
Dostałem 1g w gratisie, przy zamówieniu 3-MMC. Po skonsumowaniu 2g na dwóch, na zejściu pluszowego efektu, postanowiliśmy przyjąć eutylon :old: . Jako, że w internecie nie znaleźliśmy wielu informacji, postanowiliśmy zacząć od 50mg sniff. Po około 20 minutach, brak jakichkolwiek efektów, więc zabraliśmy się za 200mg oral :gun: .

Po 10 minutach pierwsze efekty : pulsujący wzrok (tak jakby twoje oko nie nadążało odświeżać obrazu), przyjemne wejście na ciało, lekka empatia, brak jakiegokolwiek ograniczenia, wstydu, lęku (coś ala 4-MMC) oraz dość duże przyśpieszenie tętna. Jeżeli chodzi o efekt stymulujący : nagła, ogromna chęć działania i rozmowa na 100 różnych tematów na raz. Po około godzinie, dwóch (nie pamiętam dokładnie %-D ), zaczęło schodzić. U mnie, przyjemne zmęczenie, działanie na wzrok w dalszym ciągu, zmniejszona stymulacja, chęć przyjęcia kolejnej dawki niewielka, lekki nieogar w głowie. Za to kolega, nagle zaczął mówić, że czuje jakby się miał zaraz przewrócić. jakby stracił kontrole nad sobą, jakby mgła nad ?mózgiem?, chodził po pokoju, bo jak stwierdził, jak chodzi to jest prawie normalnie a jak stoi, bądź siedzi to czuje jakby umierał. Mówił, żeby się to w końcu skończyło bo go popierdoli. Po spaleniu dziesięciu papierosów w ciągu 30 minut, poszedł wziąć szybki, zimny przysznic po którym mu przeszło. Sam nie umiał opisać jak się czuł, ale stwierdził, że nigdy tak chujowo się nie czuł :wall: i, że jakby miał się czuć tak cały dzień to by chyba skoczył z balkonu :old:
Co mu się mogło stać?
Aha, jego źrenice były OGROMNE!, moje były normalne.

Podsumowując, środek trochę dziwny.. Działanie na wzrok ciekawe, fajne wejście na ciało na początku, chęć działania, empatia, i brak pohamowania (coś ala 4-MMC).
Ogólnie po zarzuceniu, gdy skończył się 3-MMC, efekt wspaniały. Czułem się bosko, mogłem normalnie jeść, nie było rzeczy niemożliwych do zrobienia. Czyli w miksie z 3-MMC, działanie na +.

Jeżeli chodzi o solo, na drugi dzień po przyjęciu 250mg oral, dziwna, psychodeliczna faza. wejście na ciało i wzrok, przyjemne jak poprzednio. Lecz stymulacja mniejsza, bardziej efekty typu, : przemyślenia, chęć szczerej rozmowy, większa empatia i takie dziwne uczucie psychodeli. Nie wiem jak to opisać. Z jednej strony przyjemna faza, z drugiej lekki nieogar.
Jako solo nie polecam, w miksie z 3-MMC, jak najbardziej :hug:

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Sfilmowano, co nikotyna "robi" w neuronach

Dotąd wiadomo było, jak wygląda ciąg reakcji uruchamianych przez nikotynę do momentu jej związania z receptorami nikotynowymi na powierzchni neuronów. Słabiej poznano za to proces zachodzący po dostaniu się alkaloidu do komórki.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 23 / 0


Szkoda, że odkryłeś tą substancję na cztery dni przed nowelizacją ustawy, bo wygląda ciekawie.
Rejestracja: 2014
  • 845 / 57 / 0


Działanie z opisu przypomina etylon, który też w miksie z 3-MMC wypada znakomicie. Rzeczywiście szkoda, że już prawdopodobnie nie będzie możliwości spróbowania tej substancji.
Rejestracja: 2018
  • 46 / 9 / 0


Właśnie pojawiło sie u pewnego vendora, leci próbka tego do mnie i dam znać na dniach, sort rzekomo brązowo-różowy i wysoka aktywność sniffem

ciekawe czy to w ogóle to, ale w sumie jest to możliwe bo teraz dużo substancji wraca na rynek
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Katynony wielocykliczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości