2-FPPP; Fluorolintan

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 234 / 5 / 0

Fluorolintane.png
1-(1-(2-fluorofenylo)-2-fenyloetylo)pirolidyna
https://en.wikipedia.org/wiki/Fluorolintane

Synonyms - Fluorolintane, 2-FPPP
Molecular Formula - C18H20FN
Forumlation / Appearance - Off White Powder

1-(1-(2-fluorophenyl)-2-phenylethyl)pyrrolidine is a compound structurally derived Prolintane, a stimulant and norepinephrine-dopamine reuptake inhibitor. The propyl group in 3-position has been replaced by an aromatic system, which is benzene in this case.

1-Benzl in Prolintane has been replaced by 2-fluorophenyl. The physiological and toxicological properties of this compound have not been studied.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2020 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
Użytkownik nieaktywny
  • 663 / 12 / 0

Jadłem to, oraz paliłem.

To bardziej dysocjant, bardzo, bardzo ciekawy dysocjant, niźli coś ala a-PVP. Coś na pograniczu euforycznych ketonów. a MXE i ketaminy.

-Limitbreaker

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Skazany na śmierć za produkcję narkotyków

Obywatel Kanady został w Chinach skazany na śmierć za produkcję narkotyków – poinformował w czwartek sąd w Kantonie na południu ChRL.
  • 505 / 26 / 0

po delegalu wejdzie do nas?
da sie waporyzowac?

podobny do wszystkiego czyli do niczego?
  • 3038 / 109 / 0

Drzewo pisze:
po delegalu wejdzie do nas? skąd mam to wiedzieć
da sie waporyzowac? tak, ale to zupełnie nie ma takiego wjazdu jak xxPV

podobny do wszystkiego czyli do niczego? jak wszystko :) to dysocjant. Bardzo specyficzny.
Swoją drogą, gdzie to znaleźliście? Ok, znalazłem :) Z tego sklepu będą wychodzić bardzo ciekawe nowości, w swoim czasie. Polecam obserwację. ;)
  • 1864 / 57 / 80

Jest to normalnie dostępne do kupna na internetach?
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata