Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 791 • Strona 79 z 80
  • 513 / 51 / 1
Właśnie, jak z rozpuszczalnością uerki w glikolu? Wystarczy podgrzać w łaźni parowej?
Uwaga! Użytkownik TrzymamSzafe nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1180 / 51 / 0
Za karmę dam jeden dobry patent %-D.
Bierzesz szklankę, najlepiej taką z cienkiego szkła (literatkę na przykład), wsypujesz oraz wlewasz tam całe dobro.
Później wstawiasz to naczynie do jakiegoś większego, wypełnionego wodą i zaczynasz grzać. Dojdź do stanu gotowania się wody.
Mieszaj glikol przez ~5min. Zależy też jaki sort tej ur'ki.
Z doświadczenie wiem że im bielszy, tym lepszy.
Gdyby coś opisałem niezrozumiale, to przepraszam bardzo. Jestem na srogiej dawce benzo. ;)
Uwaga! Użytkownik Marlboro_Red jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 513 / 51 / 1
Dobra, a jeśli chciałbym zrobić maczankę, taką chilloutową do pogrania w gry, pooglądania filmów i do posłuchania muzyki to jakie proporcje polecasz? URke ostatnio 2 lata temu paliłem, więc tolerka powinnna być zerowa. Nie pamiętam niestety jak ją wtedy robiłem, ale działała idealnie, bodyhigh, pełen chillout i żadnych schiz. Myślałem nad 1:35, styknie?
Uwaga! Użytkownik TrzymamSzafe nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1180 / 51 / 0
Najważniejsze by dostosować proporcje do własnych potrzeb. 1:35 wydaje się być ok, lecz pod koniec niewykluczone że będziesz musiał jarać po kilka wiader by coś poczuć. Osobiście zrobiłbym 1:30 i na początku po prostu ściągał mniejsze buszki.
Uwaga! Użytkownik Marlboro_Red jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 813 / 5 / 6
Śniło mi się że miałem UR-144 w 3 formach. Białego pudru jak mąka oraz w białych kryształkach.

Seems legit?
Uwaga! Użytkownik szpak123 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 71 / 1 / 0
Najlepszy kanna, a w miksje z STS BAJA!
  • 334 / 6 / 0
Re: UR-144
Nieprzeczytany post autor: Zbysiu »
Da sie u jakiegos vendora kupic jeszcze UR-144? Mam wrazenie ze nowe mozgojeby calkowicie wytepily z rynku lzejsza, podobne do mj kanna.

Taki sam problem nm-2201. Nibdy jeden vendor mial, ale potem okazalo sie ze to byl FAKE!!!.

Dawcno nie robilem maczanek albo ostatnio mam takie stresy ze musze sie tym zrelaksowac. Daje karme dla ludzi co podadza na PM namiary na ur-144 i nm-2201 (najlepiej jakbys ktos mial na raz oba).

HELP
  • 129 / 2 / 0
nm-2201 pyłki ,fejki jest parę opcji ten z pyłków niezły ;-)
  • 8 / / 0
Re: UR-144
Nieprzeczytany post autor: alezjebal »
stare dobre ur.. pamiętam że w proporcji 1:25-30 przypomiało MJ-like high :D
  • 14 / / 0
Re: UR-144
Nieprzeczytany post autor: ikari »
Czy ur mógł u mnie spowodować lub ujawnić epizod schizofreniczny? Paliłem przez parę miesięcy (lokalny sklepik wiec nie znam proporcji) i w momencie odcięcia dostępu mniej więcej zacząłem słyszeć głosy %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 791 • Strona 79 z 80
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.