skunk special + niepewnosci?

Moderator: Konopia

• 88 / / 0

ja bym zostawił na 12/12 i najlepiej by bylo gdybys przesadzil roslinke bo malutka ta doniczka :/ a ona jeszcze ponad tydzień ladnie porośnie zanim zacznie ladnie kwitnac. roslinka ladnie wyglada :)

• 83 / / 0

To do jakiej donicy mam wstawic, ta co teraz jest ma 19cm srednicy, 13 cm wysokosci..

GDZIE KUPIC PLATON K ?

Bo jak sie orientuje wiekszosc osob stosuje go...
Rozumiem ze florovit nie wystarczy?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Przełomowy wyrok w Meksyku. W pewnym sensie... zalegalizowano kokainę

Sąd w Meksyku zadecydował o legalizacji kokainy dla dwóch osób. Oznacza to, że będą mogły kupować i zażywać narkotyk zgodnie z prawem.

Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 1 / 0

klinick pisze:

GDZIE KUPIC PLATON K ?
ja znalazłem dopiero w castoramie hehe w zadnej kwiaciarni nie bylo :) a jak nie to pozostaje ci www z tym ze torba plantona kosztuje 5zł + przesyłka 10zl :)

ps.planton k a nie platon k hehe pozdro

• 83 / / 0

Dzieki!

Leroy - Marlyn odpada ;]
W castoramie znalazlem :)

Donice kupilem wielka 25 x 18 chyba to juz starczy do konca uprawy?
A tak w ogole to taka donica to bedzie wode trzymac z pol tygodnia conajmniej nie?

PLANTON dac juz jak przelaczylem na 12/12 czy poczekac z tydzien?
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2007 przez klinick, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 1 / 0

tak :)

Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 1 / 0

powinna wystarczyc :) ja plantona dałem dopiero po okolo tygodniu ze wzgledu na to ze zaraz po przestawieniu 12/12 nie miałem go jeszcze w reku hehe ale mysle ze nic sie nie stanie jak dasz odrazu :) a co do podlewania to ja podlewam raz na tydzien i nie mam problemu z niczym :) a donica tez taka jak ty masz :P

Użytkownik nieaktywny
  • 46 / / 0

Perlit - ok. 2zł za litr
Keramzyt ok3zł- za 2 albo 3 litry nie pamietam
Proponuje żebyś sobie dolomit dokupił - ok3zł 5kg dosyp z dwie łyżki do ziemi w donicy

I uważaj z podlewaniem (nie za często)

Powodzenia!!

• 83 / / 0

Hmm no cosik sie pozolknely te listki.. czy to mozliwe ze z nadmiaru PK ? (bo niedomiar N to raczej im nie grozil)..

Nowe zdjecia:

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

(Dzien 49)

Jak juz zaczne podlewac tym PLANTON K to juz za kazdym razem i co tydzien wystarczy?
Podlewac oprocz tego jeszcze od czasu do czasu biohumusem?

Teraz bede mial nielicho bo... musze przesadzic to cudo a mam troche snurkow tam przywiazanych do donicy (co widac :))

Użytkownik nieaktywny
  • 46 / / 0

Im większa donica tym rzadziej możesz podlewac- i tak własnie rób rzadziej troche podlewaj (mierz palcem wilgotnosc albo ciężar doniczki).
Wydaję mi się że to własnie przenawożenie lub przenawodnienie powoduje żółknięcie starych liści w dolnej części (przynajmniej u mnie tak bylo), wiec poki co nie nawoź i podlewaj tylko jesli to konieczne, 2 tyg poczekaj na efekty wg mnie powinno byc lepiej
Ja podlewam ran na 7-9 dni ale soczyscie z bardzo rozcienczonym nawozem (gdzies jedna piąta dawki) i jak narazie wyglada dobrze.

Jak będziesz przesadzał do nowej doniczki to spód donicy zasyp (ok3cm) keramzytem a po przesadzeniu nasyp go tez na góre troche.
Litrowy perlit Ci styknie do nowej doniczki zrób se stosunek ziemi do perlitu -3:1

Życzę Ci, ażeby krzak Twój nie był mężczyzną (bo chyba nie miales feminizowanych nasion(?) )
Wróć do „Indoor”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata