Fu-F; Furanyl-Fentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 757 Strona 1 z 76
Rejestracja: 2014
  • 13 / / 0

Wygląda na to, że na rynku RC pojawił się Fu-F %-D Macie dokładniejsze info odnośnie dawkowania? W necie znalazłem krótką notkę:
WolnaMolekula pisze:
Fu-F lub furanyl-fentanyl. Jego pełna nazwa chemiczna to N-(1-(2-fenyletylo)-4-piperydynylo)-N-fenylfuran-2-karboksyamid. Jest to najnowszy syntetyczny opioid o bardzo dużej mocy. Jego aktywność jest zbliżona do fentanylu. Już 0,5 mg jest w stanie wywołać efekt zbliżony do 20 mg czystej heroiny. Wg opini użytkowników jest bardziej euforyczny od fentanylu i butyr-fentanylu. W przeciwieństwie do fentanylu, który wchodzi bardzo łagodnie i niezauważalnie, Fu- F ma ” twardy” wjazd.

Fu-FNie należy do zbyt długo działajacych cząsteczek. Jego czas działania jest kilkakrotnie krótszy od pierwowzoru, ale też działa intensywniej. Najlepsze efekty wywołuje podanie dożylne, palenie freebase i aplikacja donosowa roztworu. Roztwory Fu-F wchłaniają się bardzo dobrze ze śluzówki nosa. Wykazuje dobrą rozpuszczalność w wodzie....
Brzmi interesująco.
Rejestracja: 2007
  • 1428 / 68 / 0

Brzmi jak esencja szybkiego uzależnienia, ciagłego dopierdalania i zapaści. Nie ma w tym nie interesującego.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

W USA wzrasta wiek, w którym ludzie zaczynają używać narkotyków

Coroczne badania w USA sugerują, że młodzi ludzie coraz bardziej zwlekają z próbowaniem narkotyków.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 791 / 14 / 0

Już Butyr jest mocny, a swoim krótkim działaniem napędza tylko ciąg i nieustanne dopalanie. A o skręta łatwiej, niż przy kodzie czy PST.
Jeśli Furanyl ma być jego wersją do potęgi, to też nie wiem czy warto w ogóle próbować...
Rejestracja: 2011
  • 1923 / 98 / 127

Tego kto wprowadza to na rynek powinni powiesic za jaja i wychlostac. To jest kurewstwo w czystej postaci...

eso

Rejestracja: 2009
  • 3957 / 153 / 0

Obserwujac fluorowe analogi kannabinoidow to wspolczuje przyszlym ofiarom tych fluorowych opio. :*)

e: ten chyba jednak nie jest fluorowy, ale zdanie podtrzymuje. :cheesy:
Rejestracja: 2008
  • 1424 / 109 / 0

ja pierdolę i co jeszcze wymodzą z tego nieszczęsnego fentanylu? furanyl, allilo, butyryl itp itd. ni ma granic wyobrażnia. z jednej strony to b.dobrze z drugiej ileż razy można powielać i bazować na czymś znanym od lat? to może od razu fluorowne nitazeny etorfiny , carfentanyle i lofentanyle. czemu nikomu nie chce sie zaprojektować całkiem nowych cząsteczek? a bo ćpuny to lenie zabyłem hehe. a po fentanylach z mysleniem kiepsko. tym kreatywnym w szczególności.
Rejestracja: 2012
  • 258 / 37 / 0

@ bylejaki
Czytałem, ze robią z tym liquidy do e-fajek, to jest o-liquid. To jest dopiero psikus.

@oxan
Po co robić coś innego? Jest to wbrew zasadom technologicznym. ANPP jest bardzo tanie i trzeba wykorzystać ten półprodukt do granic możliwości. 1 lipca B-F idzie się jebać i co bedą chcieli ludzie? Wszystko co ma w nazwie fentanyl, bo większość wiary nie wie nic na temat chemi, farmacji itp.
Rejestracja: 2009
  • 1460 / 109 / 0

A szczególnym kurestwem jest to, że krótko działa. Ale chyba właśnie o to chodziło twórcom związku. Ciągłe ciśnienie na dorzutkę -> większa sprzedaż.
Rejestracja: 2012
  • 4823 / 249 / 0

Podoba mi się to co się dzieje. Kolejne delegalizacje powodują wejście dragów ryjących bardziej niż to co jest zakazane. W dodatku niewykluczone że jak i to zdelegalizują i tak będą sprzedawane nieoficjalnie. Super strategia :-)
Rejestracja: 2009
  • 234 / 5 / 0

Jak tylko przeczytałem pierwszy post to od razu zwizualizował mi się obraz trupów i kostnicy... Tak silny produkt powinien być sprzedawany tylko w postaci rozcierki choć i tak jestem zdania, że to błąd, ze to się pojawi na ulicach...
Posty: 757 Strona 1 z 76
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 1512 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość