Desoksypipradrol

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

Posty: 609 Strona 60 z 61
Rejestracja: 2012
  • 8 / / 0

Znajomy, o którym mowa, siedzi właśnie obok mnie. Ogólnie czuje się dobrze, z negatywnych efektów odczuwa jedynie lekki - powtarzam lekki ucisk w klatce piersiowej(okolice serca) , aczkolwiek nie jest on na tyle uciążliwy i silny, żeby potrzebował jakiejkolwiek pomocy lekarskiej. 20 min temu wziął 1 tabletkę xanax-u. Na chwilę obecną czuje się dobrze, ucisk w klacie zmalał prawie do zera.
Rejestracja: 2012
  • 8 / / 0

Witam ponownie. Kolega żyje i o dziwo(więcej szczęścia, niż rozumu) mówi, że czuje się w porządku : o z negatywnych skutków tego. OGROMNEGO przedawkowania odczuwa narastający z czasem tzw. Mindfuck i to wszystko..

Legalizacja – podstawowe założenia przepisów regulujących dostęp do marihuany dla dorosłych

...według Wolnych Konopi. Co sądzicie? Zachęcamy do uważnego przeczytania i rozważenia!

Psylocybina i choroba dwubiegunowa. Ocena ryzyka

Osoby z chorobą z chorobą dwubiegunową zostały wykluczone ze wszystkich współczesnych badań klinicznych z użyciem psychodelików. Główną obawą była możliwość wystąpienia epizodu maniakalnego lub pogorszenie przebiegu choroby. A jednak naukowe powody tego wykluczenia są rzadko wyjaśniane. Niedawno opublikowany artykuł podejmuje bardzo kontrowersyjny temat interwencji psychodelicznej w chorobie dwubiegunowej.
Rejestracja: 2011
  • 1923 / 98 / 127

no to grube sorty tera latajo %-D To mozre rozcierka, bo po czystym odczynniku bylby wybuch w labolatorium i smierc...
Rejestracja: 2011
  • 1467 / 192 / 0

Akurat niektóre stymulanty mają coś takiego jak "woda przegrzana". Walniesz dużo za dużo i nie koniecznie musi to być szok (jak przy wodzie przegrzanej, która nie wrze powyżej swojej temperatury).
Poza tym JohnyHa testował 2-DPMP i potwierdzał ten efekt, że do jakiejś dawki jest masakra, a powyżej już nie ma dużej różnicy czy to 20 mg czy 200.

Nie jestem jednak pewien.

W każdym razie nie ma co panikować, wg mnie to sort był żeniony, było tutaj wiele info o 2-DPMP "rozcieńczanym" przez vendorów - być może właśnie dlatego, żeby ludzie nie walili tego za dużo bezmyślnie. Wszyscy lubią duże krechy, a nie małe wypizdówy :P

Tak czy siak wejście 150 mg może potrzebować więcej niż 2 dni żeby się "rozkręcić" (paranoje itp.).
Xanax na początek dobrze, ale ja i tak polecałbym szpital i wytłumaczenie sytuacji.
Tam mogą podać od razu większe dawki benzo albo silniejsze rzeczy.

Jeśli szpital to nie opcja i ta substancja to na 100% 2-DPMP i zaczną się już jazdy, to polecam nie tyle benzo co opio. Powinny uspokoić dużo silniej. Jeśli nie macie silnych opio, to warto zaopatrzyć się w kilka paczek Thiocodinu i walnąć tak z 4 paki dziennie :D
2 rano, dwie jak zejdzie działanie albo się pogorszy.

Tylko UWAGA!!! Benzo i opio to niebezpieczne połączenie, dlatego podkreślam, że to opcja TYLKO I WYŁĄCZNIE jeśli to faktycznie przedawkowanie 2-DPMP i pojawiają się jazdy.
Dopóki kumpel będzie czuł się dobrze to można jechać na spokojnie. Aczkolwiek alprazolam i dwie paczki Thiocodinu (300 mg kodeiny) to nie jest jakiś hardcore.

Jak będą jazdy to trzeba uspokajacze wrzucać, inaczej faktycznie jest zagrożenie nawet śmiercią przy takiej dawce.
Rejestracja: 2012
  • 601 / 4 / 0

hmm... wczoraj około 9 rano zjadłem karton (podobno 4mg 2dpmp) obudziłem się 3-4 razy (zjadając kanapki z serem i ogórkiem kiszonym) aż do dzisiaj do około 10 kiedy to wstałem - dostałem kataru, kaszlu i zrobiłem ogromną kupę - ładna była więc zjem jeszcze 1 blotter i dam znać, ale 0,4 to bym się bał
Rejestracja: 2009
  • 164 / 10 / 0

Czytając ostatnie posty, przypomniały mi się wszystkie akcje związane z tą subst oraz ilość osób która wśród moich znajomych wylądowała po tym w psychiatryku. Ogarnął mnie szaleńczo-pozytywny nastrój, nie ma to jak powspominać...

osobiście po tym gównie nie spałem ~13 dni, pomyliła się komuś torba z 4-HO-MET i parę osób po tygodniowym melanż który zaczął się od klonów i wódki którego nikt nie pamięta a informacje co robiliśmy mamy od osób trzecich (wtedy jeszcze nie wiedziałem o właściwościach tego połączenia w wyniku urwanego filmu) zjedliśmy na 4 os z ćwierć gramowej torby wszystko paluchami. No po paru ładnych godzinach się skumaliśmy że to raczej nie homet.


Wrażenia niezapomniane.
Do dziś pamiętam jak kumpel wychodził z chaty z pałką teleskopową w środku dnia i szedł wzdłuż torów oglądając się na prawo i lewo z częstotliwością co jedną sekundę czy nie ma tajniaków - idąc po karmę dla kota.

No i ta sinusoidalne działanie... 500 raz masz nadzieję że zeszło. Chuj. Jednak nie zeszło.

Pozdrawiam wszystkich którzy mają wątpliwą przyjemność popełnić błąd w sztuce z tą używką.
Rejestracja: 2010
  • 40 / / 0

Trwałość desoksypipradolu
Taka ciekawostka, posiadam od około trzech lat ten związek w postaci rr wodnego. Jego aktywność przez ten czas spadła minimalnie. Początkowe dawki: 2mg wystarczały. po trzech latach aby uzyskać ten sam efekt wystarczy 3mg
Rejestracja: 2012
  • 110 / 3 / 0

Jakie dawkowanie sniffa? Rozumiem, że działa intensywniej i krócej? Do celów motywacyjnych i utrzymania koncentracji wystarczy połowa mikrołyżeczki mieszczącej 7-10mg? Ma ktoś porównanie do 3,4 ctmp? Pamiętam, że 3,4 działało na mnie bardzo dobrze jak nie przesadziłem, lepiej od etylofenidatu. Po 20 kilku godzinach bez snu na deso będzie widoczne osłabienie pamięci itp.?
Rejestracja: 2011
  • 1467 / 192 / 0

Różne substancje różnie ważą. To, że masz łyżeczkę np. do noopeptu nie znaczy, że deso będzie tam także 7 mg...
Ja bym dał 1/4 tej łyżeczki. Zresztą jak poczujesz efekt po godzinie to będziesz wiedział, żeby nie dorzucać. Działanie jest podobne do 3,4-CTMP, ale subtelniejsze i słabsze. Z kolei dorzutka w celu zwiększenia dawki daje tylko skutki uboczne, a nie mocniejsze działanie. I w tym momencie najwięcej osób gubi się w tej substancji na tygodnie męki ;)

I oczywiście, jeśli nie będziesz spał po deso, koncentracja, pamięć itd. osłabią się mocno. Po pierwszym dniu to jeszcze pół biedy, ale z każdym kolejnym będzie coraz gorzej aż substancja się nie uspokoi.

Jeśli szukasz zamiennika CTMP to jednak deso odradzam, będziesz zawiedziony.
Rejestracja: 2007
  • 412 / 17 / 0

aidisid pisze:
hmm... wczoraj około 9 rano zjadłem karton (podobno 4mg 2dpmp) obudziłem się 3-4 razy (zjadając kanapki z serem i ogórkiem kiszonym) aż do dzisiaj do około 10 kiedy to wstałem - dostałem kataru, kaszlu i zrobiłem ogromną kupę - ładna była więc zjem jeszcze 1 blotter i dam znać, ale 0,4 to bym się bałsiema aidisid. wszystko ok? :)
Posty: 609 Strona 60 z 61
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości