Elektryka i oświetlenie

Moderator: Konopia

• 50 / / 0

Czy żarówki energooszczędne mają w tym przypadku sens?
  • 78 / / 0

pyziulkaaa pisze:
Czy żarówki energooszczędne mają w tym przypadku sens?
Przy tak małym boxie jak najbardziej.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Przemytnik narkotyków podszywał się pod sędziego Clémenta Turpina

„L’Équipe” ujawniło, że od kilku lat dane personale Clémenta Turpina były wykorzystywane przy transporcie narkotyków między Belgią a Francją.
  • 1096 / 54 / 0

L - faza 1
N - przewód neutralny
N - przewód neutralny
Uziemienie - do gnzizkda
Uziemienie - do obudowy lampy
LL i LH do lampy
  • 425 / 38 / 0

Mam dostep do ogromnej gamy lamp, czy lampy led sie nadaja wogole do growboxow? Chodzi mi tez szczerze o zuzycie pradu. Mam tez dosteo do lamp halogoenowych od 100 do 600 watt, na zarowkch zazwyczaj pisze metal halide lamp.
  • 4 / / 0

Lampy metal Halide - MH się nadają ale zalecane są do fazy wzrostu rośliny nie do kwitnienia - na kwitnienie HPS

inne barwy światła - pod HPS na fazie wzrostu się bardziej wyciągają ale ogólnie można i całość jechać na tych i na tych - ale lepiej całość na HPS niż na MH

Ledy się nadają ale tam ważna jest jakość ledów - no i raczej chodzi o panele a nie wiem czy nie mówisz o zwykłych żarówkach led

Przy małych boxach świetlówki CFL jak najbardziej albo na kiełkowanie, klony, sadzonki - zalety niska temperatura i bliskość żarówki od maleństw
  • 1 / / 0

Tak, myślę, że te będą najlepsze. Zapytaj o dostępność w Hurtownia elektryczna
Wróć do „Problemy techniczne”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata