dziwne reakcje zrenic przy alfach

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 3 / / 0

hipollek pisze:
Ruszaj do neurologa, bo może to być objawem choroby neurologicznej.
Ze spraw neurologicznych, ok. 1 miesiąca wstecz odbyłem dokładne badania (włącznie z rezonans'em) i nie wykryli żadnych nieprawidłowości, a wręcz przeciwnie usłyszałem od nich że jestem okazem zdrowia %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 26 / 0

Sorc - http://pl.wikipedia.org/wiki/Anizokoria - lepiej się zbadać niźli nieźle sobie popsuć organizm np. na kiłę lub też ostatecznie umrzeć. Z resztą wasze zdrowie, wasz problem.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Sędzia Trybunału Sprawiedliwości UE orzekł, że państwa członkowskie nie mogą zakazać importu CBD

Sędzia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej stwierdził, że państwa członkowskie UE nie mogą zakazać importowania produktów CBD, ponieważ prawo nie uznaje kannabinoidów jako narkotyków.
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 1217 uczestników Wejdź na czata