dziwne reakcje zrenic przy alfach

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 3 / / 0

hipollek pisze:
Ruszaj do neurologa, bo może to być objawem choroby neurologicznej.
Ze spraw neurologicznych, ok. 1 miesiąca wstecz odbyłem dokładne badania (włącznie z rezonans'em) i nie wykryli żadnych nieprawidłowości, a wręcz przeciwnie usłyszałem od nich że jestem okazem zdrowia %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 24 / 0

Sorc - http://pl.wikipedia.org/wiki/Anizokoria - lepiej się zbadać niźli nieźle sobie popsuć organizm np. na kiłę lub też ostatecznie umrzeć. Z resztą wasze zdrowie, wasz problem.

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Ulubione narkotyki ludzkości. Aby je zbadać, naukowcy sprawdzili ścieki z całego świata

Kilka lat zajęło naukowcom z Uniwersytetu w Salamance w Hiszpanii zbadanie, jakimi narkotykami najchętniej odurza się ludzkość. W celu odkrycia najpopularniejszej używki, zbadali ścieki pochodzące od ponad 60 milionów ludzi z 37 krajów. Polska okazała się mieć dość ciekawe miejsce w rankingu.
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata