Najbardziej wizyjny dysocjant?

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 2120 / 54 / 3

Chyba 3MEO-PCP + DXM będzie najbardziej wizyjne. Ktoś stosował?
  • 2456 / 11 / 0

Samego miksu nie ale na głowę będzie mocno wizyjnie i jak się odprężysz daleko poza ciałem.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Koszerna marihuana sposobem na ominięcie absurdalnych przepisów

Przepisy nie pozwalają określić marihuany jako „organicznej”. Przedsiębiorcy znaleźli inny sposób na podkreślanie jakości produktu.
  • 116 / 3 / 0

Na mnie najbardziej wizyjnie działa MXE ew MXE+DXM od 3-MeO-PCP trzymam się z dala po karaniu.
  • 34 / / 0

Pewnie Muscynol. Swoją drogą czy idzie kupić gdzieś tą substancje na rynku RC? Strach eksperymentować z przyrządzaniem muchomorów.
  • 576 / 99 / 0

@up podbijam.
I ciekawe za ile.
  • 2970 / 77 / 0

Zdecydowanie ketamina.

Ach, nie próbowałem szałwii.
  • 118 / 5 / 7

@ Siwus101
Raczej muscymol. Chyba, że muscynol to jakiś inny związek którego nie znam.
Nie wiem czemu jest on zaliczany do dyso a nie do depresantów, skoro oddziałuje na GABA-A ? Jadłem kilkukrotnie muchomora i najbardziej mi to alkohol przypominało.

@ Limitbreaker
Mi po szałwii ciężko jest zrozumieć co to jest wzrok i w ogóle rzeczywistość, więc co tu gadać o wizjach....
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

Limitbreaker pisze:
Zdecydowanie ketamina.

Ach, nie próbowałem szałwii.

W sumie to nie masz czego żałować.
  • 2970 / 77 / 0

alchemist pisze:
@ Siwus101
Raczej muscymol. Chyba, że muscynol to jakiś inny związek którego nie znam.
Nie wiem czemu jest on zaliczany do dyso a nie do depresantów, skoro oddziałuje na GABA-A ? Jadłem kilkukrotnie muchomora i najbardziej mi to alkohol przypominało.
swoją drogą Alkohol też dysocjuje, tylko jego depresantowa komponenta przesłania to działanie.
  • 2120 / 54 / 3

Spróbuj DXM + 3-MeO-PCP, ale dopiero gdy MEO cię nie zadowoli.
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata