DXM - W samotności czy w grupie?

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 250 Strona 23 z 25

wolisz zarzywać DXM:

54%
w samotnośći
366
13%
w grupie znajomych
88
25%
z jedną, zaufaną osobą
171
8%
nie zarzywam DXM
54

Liczba głosów: 679

Rejestracja: 2010
  • 45 / / 0

Zdecydowanie w samotności. Podczas tripa najbardziej lubie się położyć i muzyka w uszach. W grupie jakoś sobie niewyobrażam, po prostu nie pasuje.

Wyobraź sobie, że 'nie' z czasownikami pisze się...

eso

Rejestracja: 2009
  • 3957 / 151 / 0

ja w malych dawkach dobrze sie bawilem w towarzystwie, dopiero wieksze, prowadzace do dysocjacji lepsze byly w samotnosci.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

"Mam prawo sobie zajarać kiedy chcę". Posłanka Lewicy o marihuanie

- Uważam, że marihuanę należy zalegalizować. Jako osoba dorosła, mam prawo sobie zajarać kiedy chcę. Tak samo, jak mam prawo napić się lampki wina - mówiła w programie "Polityka na Ostro" posłanka Lewicy Beata Maciejewska.
Rejestracja: 2014
  • 1329 / 50 / 0

Prawda. Mała dawka DXM, zwłaszcza z trawą, robi bardzo towarzysko. Kolega stwierdził kiedyś, że to "coś pomiędzy alkoholem a pigułami".
Rejestracja: 2015
  • 61 / / 0

Tylko w samotności. Mam zbyt ciężkie wejście substancji i jestem po niej mocno niekomunikatywny, fajniej jest sobie pokontemplować nad sobą, sensem istnienia i podziwiać CEVY.
Rejestracja: 2011
  • 57 / 1 / 0

w samotności ew. z jedna zaufana osoba. w wiekszej grupie to dramat!
Rejestracja: 2012
  • 32 / / 0

Jasne, że w samotności. W końcu to dysocjant. Inne substancje są do brania w grupie czy wśród znajomych.
Rejestracja: 2013
  • 17 / / 0

Dysocjanty z reguły są stworzone do wnikania w wewnątrz siebie ,a obecność innych osób tylko to zakłóci ,ale mimo wszystko na tripie mocno ciągnie mnie do kontaktów z innymi ,rozmowa na fb sprawia ogromną przyjemność jednak mimo wszystko uważam to za złe posunięcia ,gdyż wiadomo nadawałem na całkiem innych falach :-D
Ale wiadomo grunt w tym ,że mi się miło pisało xD
Rejestracja: 2015
  • 7 / / 0

Podziwiam za branie w samotności, u mnie to się nigdy dobrze nie kończy :D jak dla mnie najlepiej z jedną zaufaną osobą, aczkolwiek fakt faktem, strasznie to denerwujące jak ktoś kłapie tym pyskiem, rozprasza to bardzo. Ale tripowanie z kimś komu się ufa, w milczeniu, po prostu wchłonięcie się razem w ten stan bez zbędnego gadania, najzwyklejsze czucie czyjejś obecności - coś wspaniałego!
Rejestracja: 2015
  • 36 / 1 / 0

Ja z kolei nie wiem, po co brać acodin z kimś? Osobiście nie potrafię po nim ani sklejać zdań, ani chodzić. Słuchawki, łóżko, zamknięte oczy i to jest dla mnie jedyny sposób na wykorzystanie dysocjantów. Chyba że małe dawki DXM rzędu 10 tabletek aco, zapalić coś i wtedy można być z ludźmi :)
Rejestracja: 2006
  • 25 / / 0

Duze dawki w samotnosci, w mniejszych mozliwe towarzystwo
Posty: 250 Strona 23 z 25
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fraaktaal i 0 gości