DXM - W samotności czy w grupie?

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

wolisz zarzywać DXM:

54%
w samotnośći
366
13%
w grupie znajomych
88
25%
z jedną, zaufaną osobą
171
8%
nie zarzywam DXM
54

Liczba głosów: 679

• 45 / / 0

Zdecydowanie w samotności. Podczas tripa najbardziej lubie się położyć i muzyka w uszach. W grupie jakoś sobie niewyobrażam, po prostu nie pasuje.

Wyobraź sobie, że 'nie' z czasownikami pisze się...

eso

• 3957 / 151 / 0

ja w malych dawkach dobrze sie bawilem w towarzystwie, dopiero wieksze, prowadzace do dysocjacji lepsze byly w samotnosci.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

NIK krytycznie o działaniach samorządów. Prowadzą kiepską profilaktykę uzależnień

Najwyższa Izba Kontroli krytycznie ocenia działania władz samorządowych w walce z uzależnieniem od alkoholu czy narkotyków. Zamiast programów o sprawdzonej skuteczności, finansowane są głównie pogadanki, konkursy, wycieczki czy festyny.
  • 1329 / 50 / 0

Prawda. Mała dawka DXM, zwłaszcza z trawą, robi bardzo towarzysko. Kolega stwierdził kiedyś, że to "coś pomiędzy alkoholem a pigułami".
  • 61 / / 0

Tylko w samotności. Mam zbyt ciężkie wejście substancji i jestem po niej mocno niekomunikatywny, fajniej jest sobie pokontemplować nad sobą, sensem istnienia i podziwiać CEVY.
  • 57 / 1 / 0

w samotności ew. z jedna zaufana osoba. w wiekszej grupie to dramat!
  • 32 / / 0

Jasne, że w samotności. W końcu to dysocjant. Inne substancje są do brania w grupie czy wśród znajomych.
  • 17 / / 0

Dysocjanty z reguły są stworzone do wnikania w wewnątrz siebie ,a obecność innych osób tylko to zakłóci ,ale mimo wszystko na tripie mocno ciągnie mnie do kontaktów z innymi ,rozmowa na fb sprawia ogromną przyjemność jednak mimo wszystko uważam to za złe posunięcia ,gdyż wiadomo nadawałem na całkiem innych falach :-D
Ale wiadomo grunt w tym ,że mi się miło pisało xD
  • 7 / / 0

Podziwiam za branie w samotności, u mnie to się nigdy dobrze nie kończy :D jak dla mnie najlepiej z jedną zaufaną osobą, aczkolwiek fakt faktem, strasznie to denerwujące jak ktoś kłapie tym pyskiem, rozprasza to bardzo. Ale tripowanie z kimś komu się ufa, w milczeniu, po prostu wchłonięcie się razem w ten stan bez zbędnego gadania, najzwyklejsze czucie czyjejś obecności - coś wspaniałego!
  • 36 / 1 / 0

Ja z kolei nie wiem, po co brać acodin z kimś? Osobiście nie potrafię po nim ani sklejać zdań, ani chodzić. Słuchawki, łóżko, zamknięte oczy i to jest dla mnie jedyny sposób na wykorzystanie dysocjantów. Chyba że małe dawki DXM rzędu 10 tabletek aco, zapalić coś i wtedy można być z ludźmi :)
  • 25 / / 0

Duze dawki w samotnosci, w mniejszych mozliwe towarzystwo
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 153 uczestników Wejdź na czata