DXM - W samotności czy w grupie?

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

wolisz zarzywać DXM:

54%
w samotnośći
366
13%
w grupie znajomych
88
25%
z jedną, zaufaną osobą
171
8%
nie zarzywam DXM
54

Liczba głosów: 679

• 45 / / 0

Zdecydowanie w samotności. Podczas tripa najbardziej lubie się położyć i muzyka w uszach. W grupie jakoś sobie niewyobrażam, po prostu nie pasuje.

Wyobraź sobie, że 'nie' z czasownikami pisze się...

eso

• 3957 / 149 / 0

ja w malych dawkach dobrze sie bawilem w towarzystwie, dopiero wieksze, prowadzace do dysocjacji lepsze byly w samotnosci.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Prowadził ciężarówkę pijąc alkohol. Miał prawie sześć promili

Przez blisko sześć kilometrów funkcjonariusze inspekcji transportu drogowego ścigali pijanego kierowcę ciężarówki. Kiedy go wreszcie zatrzymali, okazało się, że ma prawie sześć promili alkoholu w organizmie.
  • 1332 / 48 / 0

Prawda. Mała dawka DXM, zwłaszcza z trawą, robi bardzo towarzysko. Kolega stwierdził kiedyś, że to "coś pomiędzy alkoholem a pigułami".
  • 61 / / 0

Tylko w samotności. Mam zbyt ciężkie wejście substancji i jestem po niej mocno niekomunikatywny, fajniej jest sobie pokontemplować nad sobą, sensem istnienia i podziwiać CEVY.
  • 55 / 1 / 0

w samotności ew. z jedna zaufana osoba. w wiekszej grupie to dramat!
  • 32 / / 0

Jasne, że w samotności. W końcu to dysocjant. Inne substancje są do brania w grupie czy wśród znajomych.
  • 17 / / 0

Dysocjanty z reguły są stworzone do wnikania w wewnątrz siebie ,a obecność innych osób tylko to zakłóci ,ale mimo wszystko na tripie mocno ciągnie mnie do kontaktów z innymi ,rozmowa na fb sprawia ogromną przyjemność jednak mimo wszystko uważam to za złe posunięcia ,gdyż wiadomo nadawałem na całkiem innych falach :-D
Ale wiadomo grunt w tym ,że mi się miło pisało xD
  • 7 / / 0

Podziwiam za branie w samotności, u mnie to się nigdy dobrze nie kończy :D jak dla mnie najlepiej z jedną zaufaną osobą, aczkolwiek fakt faktem, strasznie to denerwujące jak ktoś kłapie tym pyskiem, rozprasza to bardzo. Ale tripowanie z kimś komu się ufa, w milczeniu, po prostu wchłonięcie się razem w ten stan bez zbędnego gadania, najzwyklejsze czucie czyjejś obecności - coś wspaniałego!
  • 36 / 1 / 0

Ja z kolei nie wiem, po co brać acodin z kimś? Osobiście nie potrafię po nim ani sklejać zdań, ani chodzić. Słuchawki, łóżko, zamknięte oczy i to jest dla mnie jedyny sposób na wykorzystanie dysocjantów. Chyba że małe dawki DXM rzędu 10 tabletek aco, zapalić coś i wtedy można być z ludźmi :)
  • 25 / / 0

Duze dawki w samotnosci, w mniejszych mozliwe towarzystwo
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 79 uczestników Wejdź na czata