Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 791 • Strona 77 z 80
  • 152 / 2 / 0
Wystarczy rozpuścić w minimalnej ilości spirytusu i dodać wody, żeby nie piekło. Ja bym zaczynał od 1-2mg, działa na tyle krótko, że nie będzie problemu z dorzuceniem. UR tylko paliłem, ale ab-fubinaca i thj2201 podane iv zmieniały swoje działanie na dużo bardziej dysocjacyjne.
  • 225 / 1 / 0
Właśnie mi zależy na tej wyostrzonej percepcji po ur. Nie muli i całkiem aktywne fazy posiadam. Miłe to jest. Uzależniając wręcz.
Porycia mistyczne
  • 3955 / 145 / 0
nawet bardzo, jak pierwszy raz zapaililem ur to skonczylem dopiero po 3 miesiacach jarania 24/7. ale tak jest w sumie z kazdym kanna, moze ur jest przyjemniejszy i wlasnie tak nie muli, wiec troche wiecej mozna na nim jechac bo po niektorych kanna w ciagu bedac to 3min po spaleniu lufy zasypiam zeby obudzic sie po 3h i tak w kolko.
niedojebanie genetyczne
  • 225 / 1 / 0
UR'ke bym określił taką kokainą wśród kannabinoidów. Ciągle się chce do tego wracać i przeżywać jeszcze raz ten specyficzny, lekko pseudo<psychodeliczny acz nie męczący, tak bardzo miły,wesoły, stan. :gun:

Jutro chcę spróbować IV lub podskórnie. Zobaczymy jakie wejście będzie intensywne :scared: :heart:
Porycia mistyczne
  • 49 / / 0
polecam dobry kanna tylko nie kara :) daje mila faze i ogolnie pobudza do dzialania dawka 1:25
Popadając w skrajności, nie zapomnę o rodzinie i ich miłości. Popadając w rutynę, nie przemienię się w padlinę. Wybijając się ponad wszystko, pamiętam o tych co nisko. Spadając w społeczne niziny, wymyśle alternatywne rozkminy
  • 152 / 2 / 0
Lepiej iv niż podskórnie. Wejścia jako takiego nie ma, tzn nie różnie się to od wejście przy paleniu. Jak nie lubię zielska, a inne kanna mnie strasznie przymulały, to po ur potrafiłem śmiać się ze wszystkiego, dopalając tylko co 15 min. Zamówiłbym kurcze. zobaczymy
  • 225 / 1 / 0
Potwierdzam, wejście podobne do palonego, nie warto podawać IV. Doznanie minimalnie bardziej intensywne, reszta bez zmian. Dziwny bodyload na wejściu w postaci dreszczów zimnych który nie występuje przy paleniu przynajmniej u mnie.


Kiedyś "kochałem" am2201 %-D

Teraz "kocham" ur144 :gun:
Porycia mistyczne
  • 225 / 1 / 0
Czy jak dużo spalicie ur to też macie dysocjacyjne mary pod oczami?
Porycia mistyczne
  • 44 / 1 / 0
Kocham tą substancje, ale tolerka rośnie .... Zastanawiam się czy można by jakoś podkolorować maczanke na ur - 144 jakimś innym podobnym kanna który nie zmieni zbytnio profilu (Lubie umiarkowanie psychodeliczne, szybko schodzące, i nie mulące)??? Dodam, że w moim przypadku robienie mocniejszych maczanek nie daje już takiej "magii". Próbowałem z THJ 18 - podbija efekt "magii", ale usypia...jak to już z thj bywa...
Zastanawiam się też czy nie wspomóc maczanki na mojej przeukochanej uerce jakimiś extraktami roślinnymi typu dagga czy serdecznik syberyjski.
(Wydaje mi się kompozycje z natury z SS włanie mają w sobie kanna + extrakty.)
Próbował ktoś takich mixów? - natura + kanna??
  • 44 / 1 / 0
Uerek ma w sobie małą nutkę dysocjacji i wg mnie odpowiednią. Ale po pewnym czasie (u mnie ok tydzień może dwa) palenia dzień w dzień to znika. I na tolerce to nie ważne ile tego wypale to tej pięknej mikrodysocjacji nie ma ! A jak za dużo wypale to po prostu źle się czuję.
ODPOWIEDZ
Posty: 791 • Strona 77 z 80
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.