Detox po alkoholu. Samopoczucie, psychika.

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 4 / / 0

Witam wszystkich,
szukalem na necie i znalazlem to forum, moze jakis obeznany dobrodziej mi pomoze.
Krotko i na temat, wychodze z ciagu alkoholowego i zakupilem suple na poprawe pracy mozgu/ samopoczucia : mam l-tyrozyne 500mg x120, vinpocetyna 10mg x 120, dmae 250mg x100, bioperine 10mg x120, huperzine A 200mcg x60, GABA 750mg x 100
Jak to polaczyc co dziala synergicznie, moze jakos rozdzielic na cykle, moze cos dokupic ( 5-htp, dhea itd), albo odpuścić ? Kiedys troche kumalem temat, teraz niestety nie wiem. Chcialbym zrobic zdrowy, konkretny mix na jakies dwa miechy. Ktore srodki najlepiej laczyc i w jakich dawkach, zeby to mialo rece i nogi?
Mam jeszcze lecytyne i omega-3.

Wszelkie sugestie mile widziane. Pozdrawiam.

Blu

• 2939 / 166 / 0

Ja bym odpuścił te suplementy. Ogólnie zdrowy tryb życia, dobra dieta (warzywa, owoce, ryby) i wysiłek fizyczny sprawdzą się o niebo lepiej.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Zgubił się w Disneylandzie po zażyciu LSD

Trzydziestu strażaków, kilkunastu policjantów, psy i 80 pracowników Disneylandu poszukiwało mężczyzny, który rzucił się do wody po zażyciu LSD w paryskim parku rozrywki.
  • 4843 / 237 / 0

Z mojego doświadczenia suple nic nie dają (próbowałem kilku z wymienionych, miksów nie robiłem). Lepiej się sprawdza benzo na pierwszy tydzień (maksymalnie z benzo, później nie ma sensu, da się odstawić nawet przy uzależnieniu, testowane), chyba że masz łagodną odstawkę to idzie spokojnie bez tego i później oderwanie się z domu od wszelkich codziennych czynności związanych z piciem, które łapią w pułapkę po 1-3, tygodniach od odstawienia.
  • 4 / / 0

Dzieki za odzew.
Na mnie wiekszosc supli zawsze dzialala, szczegolnie miksy. O ruchu na razie nie ma mowy z roznych powodow, moze pozniej. Z medykamentami nie mam doswiadczenia ( benzo), tylko z chlania mam pewnie profesure.
  • 441 / 1 / 0

Nawet benzo gówno daje w moim przypadku. Zostaje mi tylko zolpidem na sen żeby w ogóle usnąć albo się najebać.

Doxepin, Chlorprotixen, Trazodon, mianseryna, Hydroxyzyna, diazepam, alprazolam, etizolam, Diklazepam, Flubromazepam nic z tego mi nie pomogło. Tylko zolpidem ew Midazolam żeby choć trochę spać.
  • 4 / / 0

Ponieważ tutaj nikt nie odpowiedzial za bardzo na pytanie, napisałem w nootropach ( gdzie na pewno ludzie od tych rzeczy cosik więcej zaglądają i kumaja) , ale post się nie pojawił. Czy na tym forum tylko narkotyki, tudzież nic poniżej piracetamu "na głowę "( chociaż m.in właśnie o tym był mój post)
?
  • 4843 / 237 / 0

kwik763 pisze:
Nawet benzo gówno daje w moim przypadku
Jestem cholernie zdziwiony że Alprazolam nic Ci nie daje. Mnie to ratowało ze stanu bliskiego delirium, jakieś 3 mg dawkowałem. Co do dostępności wystarczy pójść do lekarza rodzinnego i poprosić o leki na uspokojenie ze względu na stresującą sytuację życiową etc (tylko trzeba powiedzieć że chodzi o Alprę bo wcześniej pomagała. Nie wiem jak jest z Diazepamem i innymi). wypisują Zomiren, Xanax lub Alprox. Warto.

Ale trzeba uczciwie dodać że można po jednym razie się wjebać. Nie wspominać nic o alkoholu, po tym nie ma szans na receptę.
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2015 przez TheLight, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 111 / 6 / 0

wiem ze ludziom wychodzocym z tego kurewski...nalogu przepisuje sie dosc czesto relanium(walium) w tabletkach ponoc daja rade...powodzenia
  • 4843 / 237 / 0

To chyba w szpitalach. Mój wujek był na jakichś kilkunastu detoksach :) To był ananas i wiem że go relanium częstowali, z tym że ten człowiek był prawdziwą ekstremą, pił perfumy lub denaturat jak nic nie było. Rodzinni tak łatwo nie wpisują rolek na recepty i sam się głowię dlaczego tak jest. Nawet mój psychiatra (w sumie kolega) daje mi kwity na alprę, na diazepam nic nie chce. Dziwne.
Użytkownik nieaktywny
  • 111 / 6 / 0

no wiesz trudnosc z wypisywaniem rolek zalezy czesto od tego z jaki lekarzem masz do czynienia bo z nie ktorymi mozna sie dogadac lakarze tez sa rozni
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata