Low Rider czy ostre LST, siatka i cięcia ?

uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia

Moderator: Konopia

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2012
  • 798 / 6 / 1


Co lepsze ? Jako, że oucik mi nie wyszedł zbytnio no to trzeba się ratować szafką :D Problem w tym że ma małe rozmiary. Tylko 50cm wysokości i podstawa jakieś 40cmx60cm. I pytanie czy jebnąć Low Ridera, z którego dużo nie wycisnę czy dać jakąś " pełno wymiarową " odmianę i stosować ostre LST co wiążę się ze stresem dla rośliny ? Może siatka i gęsto na całej powierzchni ? Automaty czy normal ? Jak wycisnąć z tej powierzchni jak najwięcej ? A może to w ogóle nie ma sensu ? Zazwyczaj miałem do dyspozycji większą przestrzeń.
Rejestracja: 2013
  • 358 / / 0


Poszukaj lepszych odmian jak od które sa w uprAwie łatwe ale i wydajniejsze niż Twoja kandydatka,znajdziesz coś małego wzrostu,poorientuj się trochę na bardziej tematycznych forach.Jak na boxa to daj auto femi,zainwestuj przede wszystkim w dobrą lampę.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Terapia heroiną dla uzależnionych w UK

Cleveland Police w północno-wschodniej Anglii startuje w tym miesiącu z programem walki z narkomanią, który polega na podawaniu medycznej heroiny osobom uzależnionym - informuje 'Metro'.
Rejestracja: 2014
  • 90 / 1 / 0


Dobra lampa i autoomat łatwiej Ci to będzie ogarnąć
Rejestracja: 2013
  • 63 / 1 / 0


Automat łatwiej ogarnąć? Ja znowu poszedłbym w drugą stronę - regularne odmiany, sprawdzić taką, która bardzo mało podrośnie na flow (raczej te lepsze sativy odpadają), skrócić maksymalnie okres wegetacyjny, zmaksymalizować lst i będzie dobrze. Low Rider na takim boksie i tak będzie zbyt duży, więc bez treningu i tak się nie obejdzie, a więc zrezygnowałbym z auto. Podstawa to maksymalne wypełnienie dna boxa ziemią, żeby doniczka była jak najniższa + CFLki, bo przy HPSie się raczej krzak ugotuje.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0


Do takiego boksa to świetlówki z możliwością regulacji ich poziomu i lst absolutnie koniecznie i do automatów i regularów. Widać, że nie masz dużej wprawy wiec polecił bym jakiegoś automata żeby nie trzeba było bawić się fotoperiodem - 20/4 czaly czas.
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Indoor, czyli w domu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości